PAYKASA GÜVENLİĞİ İÇİN İNTERNET TARAYICILARI GÜVENLİĞİ

Paykasa Haberleri 17 Kasım 2017

Paykasa güvenli mi sorusunun yanıtını kesinlikle evet olarak cevaplamak mümkündür. Sistem başlı başına oldukça güvenlidir, kaldı ki, tasarlanma amacı da zaten internet üzerinden yapılan alışverişlerde birtakım siber saldırıların olmasıdır. Kredi kartıyla ya da hesap numaraları ile yapılan ödemelerde birtakım bilgi kopyalanma risklerinin olması, elektronik ön ödeme sistemlerinin geliştirilmesine neden olmuştur. Paykasa, gerçekten güvenli bir sistem olmakla birlikte, aynı zamanda kişilerin de birtakım noktalara dikkat etmesi ve sistemin güvenlik özelliğini pekiştirmesi gerekir. Paykasa güvenliği için internet tarayıcıları güvenliği de sağlanmalıdır. Buna göre, öncelikle bilgisayar ve akıllı telefonların sistem güvenliklerinin devamlı şekilde güncellenmesi lazımdır. Güncellemelerin düzenli olarak yapılması, yeni nesil güvenlik uygulamalarının kullanılması noktasında önemlidir. Buna dikkat edilmelidir.

Paykasa konusunda dikkat edilmesi gereken bir diğer önemli nokta ise, kartın güvenlik unsurunu oluşturan pin kodlarının saklanması durumudur. Kesinlikle telefon ya da bilgisayar sisteminizde saklamamalısınız. Bunun yerine ezberlemeniz ya da klasik şekilde bir kağıda not almanız ve bu şekilde saklamanız yerinde olur. Dijital ortamda saklanan pin kodlarının bir şekilde siber saldırılara mazur kalacağı riskini de taşımış olursunuz. Bir diğer dikkat edilmesi gereken nokta, kopyalanmış ya da sahte sitelerden uzak durmak, gerçekten güvenilir olduğundan emin olduğunuz sitelerden alışveriş yapmanızdır. Belki bir alışveriş sitesi, belki online oyun sitesi, durum değişmez. Her zaman güvenilir ve amacına uygun işlem yapan adreslerden işlem yapmaya dikkat etmelisiniz.

Paykasa nereden alınır sorusuna yanıt ise sitemiz olacaktır. Sitemiz paykasa resmi sitesi olarak hizmet sunmaktadır. Sitemizde %100 orijinal, resmi şekilde üretici firmanın ürünü olan pinkasa kartların kodlarını bulacaksınız. Euro ile kart çeşitlerini sizler için sitemizde satışa sunmaktayız. Farklı limitli kartları bulabilir ve satın alabilirsiniz. Satın alma işleminiz için sitemizin canlı destek hattından iletişim kurabilirsiniz. Paykasa bayilik konusunda sitemizden içiniz rahat şekilde alım yapacak ve memnun kalacaksınız. Ayrıca bir destek sistemi olarak sistemin işleme noktasında her sorunuzda sizinleyiz. Kartlarınızı alın, güvenlik unsurlarına dikkat ederek kullanın. Memnun kalacağınız bir sistem ve tanışmalısınız.