PAYKASA GÜVENİLİR ÖDEME SİSTEMİ

Güvenilir paykasa sistemi ile, ne bir kredi kartı, ne de eft ya da havale yaparak hesap ile kimlik bilgilerinizi vermeden internet üzerinden işlem yapabilirsiniz. İnternet üzerinden artık birçok işimizi gerçekleştirmekteyiz. Vergi ödemeleri, faturaların ödenmesi, resmi ya da özel işlemlerimizi büyük çoğunlukla elektronik ortamda yapmaktayız. Paykasa sistemi ile online oyun sitelerinde, birçok alışveriş sitesinde, e ticaret işlemlerinizde güvenle ödemeler yapmanın güvenini ve pratikliğini yaşayabilirsiniz. Kredi kartı numaranızı, hesap bilgilerinizi, kimlik bilgilerinizi sanal ortamda kullanmak durumunda kalmadan, birkaç dakika içinde paykasa kartınızla ödemelerinizi güvenle yapabilirsiniz. Birçok sitede, pek çok ülkede ve birçok kullanıcı tarafından bu ödeme sistemlerinin tercih edildiğini belirtelim.

Siz de, özellikle online ödeme işlemlerini yoğun şekilde yapan biriyseniz, tavsiyemiz güvenilir paykasa sistemi ile tanışmak olacaktır. Peki bu sistem neden güvenli? Neden kredi kartı ya da diğer bankacılık işlemleri yerine, internet üzerinden yapılan ödemelerde paykasa tercih ediliyor? Paykasa Euro olarak bedellenen kartlarla uygulanmaktadır. Bu kartlar sanaldır. Resmi satış yetkisi olan sitelerden, orijinal yani gerçek kartları satın alabilirsiniz. Kartların 16 haneli pin numaraları bulunmaktadır. Yani kredi kartları gibi 16 haneden oluşan bir kart numarası. Bu kart numarası dışında herhangi bir bilgi ile işlem yapılmasına gerek yoktur. Sistemin asıl güvenli olması tek kullanımlık olmasıdır. Yani kartları sadece bir kere kullanacaksınız.

Hem karta özel pin numarası, hem de tek kullanımlım olması güvenilir paykasa sisteminin en önemli özellikleridir. Yüklü miktarlarda kredi kartı numaranızı ya da hesap bilgilerinizi online ortamda sunarak riske girmek yerine, direk tek kullanımlım bir sistemle içiniz rahat şekilde ödeme yapmak çok daha emindir. Paykasa sistemi oldukça hızlı bir sistemdir. Birkaç dakika içinde ödeme işleminizi yapabilirsiniz. Uluslar arası ortamda, dünyanın birçok yerinde, sayısız internet sitesinde paykasa kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Bilgileriniz elektronik ortamda dolaşmasın, hackerların eline düşerim diye endişelenmeyin. Bunun yerine paykasa kartlarınızı kullanın. Ayrıca, ne kartlarınızın limiti düşürün, ne de hesabınızdaki nakit paranızı bozun. Paykasa kartlarınız ile rahatlıkla alışveriş ya da para transferi yapabilirsiniz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)