Paykasa Güvenilir Mi?

İnternette dolaşan ve alışveriş yapan kişilerin akıllarında sürekli bir güvenlik sözcüğü dolaşır zira internetin güzellikleri kadar olumsuz yanları da var ve bu tip durumlarla ya biz de karşılaşıyoruz ya da etrafımızdan olumsuz örnekler duyuyoruz. Haliyle alışveriş yaparken de güvenlik konusuna ekstra dikkat etmek gerekiyor. Ülkedeki hemen her mağazanın internet şubesi var ve bu mağazalar sanal ortamlarda çok daha kolay ulaşıldığı için gayet güzel iş yapıyorlar. İnsanlar ellerinin altındaki bilgisayar, tablet veya cep telefonlarından istedikleri gibi alışveriş yapmayı her zaman daha konforlu buldukları için de sanal mağazaların sayısı her gün artıyor. Bu duruma paralel yeni ödeme yöntemleri de gündeme bomba gibi düşüyor. Son zamanlarda Paykasa güvenilir mi gibi bir soru da herkesin aklından geçmeye başladı çünkü pek çok mağazada ödeme yöntemi olarak karşılarına sürekli Paykasa çıkıyor.

Paykasa güvenilir mi diye düşünüyorsanız bilmeniz gereken şeylerin başında bu kart sayesinde her türlü kişisel bilgilerinizin güvende olacağıdır. Her kart sahibi sanal ortamda hiçbir bilgisini kullanmadan dilediği mağazayı dolaşabilir ve istediği kadar alışveriş yapabilir. Kartın güvenli oluşunun bir kanıtı da üzerindeki benzersiz 16 haneli PIN kodudur. Bu kod sayesinde her kart sadece kişiye özeldir ve tek kullanımlıktır. Kullanıldıktan sonra geçerliliğinin sona ermesi kartın güvenli oluşunun teminatıdır denebilir zira bu sayede kullanıcılar herhangi bir zamanda kartı çaldırıp, kaybetseler bile geçerli olmadığı için hiçbir sıkıntıya neden olmaz.

Sanal ortamda sanal bir kartla alışveriş yapılıyor gibi görünse de aslında durum tam olarak öyle değil. Paykasa güvenilir mi sorusuna ön ödemeli bir kart olduğu için güvenlik zafiyetlerini ortadan kaldırdığını söylemeyi de ihmal etmeyelim. Ön ödemeli olması sizin istediğiniz kadar yükleme yapabilmenize neden olacağı için aslında kartınız sanal değil ama elektronik bir kart. Hiçbir güvenlik açığı olmamasına rağmen kartınızı mutlaka web sitemizden almanız gerekir. Resmi reseller sitesi olarak sizlere yanlış sitelerden kart almaya kalktığınızda güvenlik sorunu yaşayabileceğinizi hatırlatmak isteriz. Hızlı ve kolay alışverişin yanı sıra güvenliğinizi de korumak için mutlaka siz de Paykasa kart ile tanışmalı ve size sunulan ayrıcalıkların keyfine varmalısınız.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)