Paykasa Güvenilir Alışveriş İçin Başvurun

Paykasa Haberleri 15 Ekim 2017

Alışveriş denildiği zaman çok değişik ödeme yöntemleri karşımıza çıkmaktadır. Özellikle de internet üzerinden yapılan alışverişlerde sizi farklı yöntemlerde beklemektedir. Son dönemde popüler olan ve git gide yaygınlaşan paykasa da bunlardan bir tanesidir.

Özellikle de güvenlik sorunlarının ortaya çıktığı ve dolandırıcıların pusuda beklediği zamanlarda bu kart birçok sorunu çözmüştür. Çünkü özellikle de güvenlik üzerinde çalışılan ve bu konuda iddialı olan kart size birçok alanda hizmet vermektedir. Ön ödemeli bir sistemle çalışan kart size değişik limitlerde kartlar sunmaktadır.

Sizde paykasa kart alırken alışveriş tutarınız kadar bir kart alarak tek kullanımlık kart sahibi olabilirsiniz. Çünkü her alınan kartın üzerinde 16 haneli bir numara bulunmaktadır. Bu numara da her kart için değişmektedir. Bu da güvenliği arttırmaktadır. Paykasa güvenilir alışveriş için başvurun kısmı bulunan satış bayiliğine sahip siteden sizde bir kart temin edebilirsiniz.

Kredi kartıyla paykasa al seçeneği ile sizde istediğiniz limitte kart sahibi olursunuz. Sitede bulunan bakiye sorgulama kısmı ile de kartın içersinde ne kadar mebla kaldığını kolaylıkla öğrenirsiniz. Alışveriş içinde ödeme kısmında bulunan seçenekler arasında paykasa seçeneği bulunan her siteden kolaylıkla alışverişinizi gerçekleştirirsiniz.

Alışverişinizi tamamlamanız için kartın üzerinde bulunan numarayı yazmanız yeterli olacaktır. Bunun dışında sizde ekstra bilgiler istenmez. Karttaki numarada sürekli olarak yenilendiği için size güveli alışverişin imkanı sunulmuştur. Bu sayede bilgileriniz sürekli olarak değiştiği için dolandırıcıların ulaşma ve size zarar verme imkanı ortadan kalkar.

Sizde elinizdeki parayı en ideal şekilde kullanmak ve dolandırıcılardan korumak istiyorsanız bunu yapmak için doğru ödeme yöntemini kullanmalısınız. 10 Euro Paykasa online alışveriş kartı sitemiz ile sizde güvenilir bir karta sahip olursunuz. Her geçen gün kullanım alanı artan bu kart gelecekte en çok kullanılacak yöntemler arasında görülmektedir. Sizde sunulan bu imkandan daha erken yararlanmaya başlayarak güvenli alışverişe adım atabilirsiniz. Bunun için kart satışı için izin sahibi olan yetkili sitelerden kart temin etmelisiniz. Daha sonrasında kullanımı oldukça basit olan bu sistemi sizde kolaylıkla kullanabilirsiniz.