PAYKASA GÜNDEMİ

Paykasa Haberleri 9 Kasım 2017

Paykasa kart nedir? Son dönemlerde internet üzerinden ödemeler yapanların birbirlerine en sık sordukları sorulardan biri budur. Paykasa, internet üzerinden yapacağınız ödemelerde tercih edebileceğiniz en güvenli ve sağlıklı ödeme yöntemlerinden biridir. İnternet üzerinden yapılan mal ve hizmet alımları yani çeşitli konularda alışverişler, ister istemez hayatımızın en temel durumlarından biri haline gelmiştir. Bir hizmeti almak, bir ürünü almak internet sitelerinden çok daha kolay olmaktadır. Giysiden temel tüketim maddelerinden, hizmet alma noktasında oyun sitelerinde yapılan ödemelere kadar sayısız hizmet türü alınabilir. Kredi kartı ya da eft gibi bilgilerinizin kopyalanabileceği ödeme sistemlerindende, paykasa gibi ödeme yöntemleri tercih edilmelidir.

Paykasa gündemi bugünlerde son derece yoğun. Çünkü bu sistemin hızlı ve güvenli olması, ilginin gerçekten son derece fazla olmasını sağlamaktadır. Paykasa günümüzde birçok oyun sitesinde, yetişkinler için spor bahis sitelerinde, alışveriş sitelerinde kullanılmaktadır. Kaldı ki, sizler de ödeme yöntemleri bölümüne baktığınızda çoğunlukla sitelerde paykasa ile ödeme kabul edildiğini göreceksiniz. Bu sistemi kabul eden sitelerde kesinlikle paykasa kartlarınızı kullanın. Güvenli para ödemeleri yapmanın huzurunu yaşayın. Paykasa sistemi hızlıdır, çünkü kimlik, adres gibi bilgileri girmekle zaman kaybetmezsiniz. Sadece sisteme özel ve her kart için ayrı olan 16 haneli pin kodunuzu girmeniz söz konusu olacaktır. Bundan başka güvenlidir. Çünkü kesinlikle kimlik bilgileri kullanılmaz. Ayrıca pin kodu girilen sanak kartların hepsi kesinlikle tek kullanımlıktır.

Peki, paykasa nereden alınır? Paykasa kartlarınızı, en doğru ve uygun rakamlara almak için sitemizden her zaman destek alabilirsiniz. Paykasa olarak üretici firmanın resmi satış yetkisi olan siteyiz. Paykasa kartları Euro üzerinden değerlendirilmekle birlikte, ülkemizde Türk Lirası üzerinden satış yapılmaktadır. Bu durum sitemiz yönünden de geçerlidir. En uygun kurlar hesaplanarak, yapabileceğimiz en ekonomik kur oranlarında sizlere kart satışı yapmaktayız. Paykasa kartlarınızın bozdurulması noktasında da en yüksek oranları düzenlemekteyiz. Paykasa kodunuzu ödeme yapmanızı takiben, hemen sistem size sitemizden göndermektedir. Mesaj olarak alacağınız paykasa kodunuzu hızlı şekilde alabilirsiniz ve hemen istediğiniz şekilde sitelerde kullanabilirsiniz. Çok memnun kalacaksınız ve hızlı aynı zamanda güvenli alışveriş imkanı bulacaksınız.