Paykasa Genel Merkezi

Paykasa Haberleri 10 Kasım 2017

Kısa zamanda elde ettiği ciddi başarı ile dikkatleri bir anda üzerine çeken paykasa, özellikle güvenli alışveriş konusunda seçici olan kişiler için kesinlikle değişilmez bir ödeme aracı haline gelmiştir. Birçok alışveriş sitesinde insanları sunulan ödeme seçeneklerinden biri haline gelen paykasa ile tanışan kişiler daha ilk kullanımlarda bir daha bu sistemden vazgeçemeyeceklerini belirtmektedirler. Herkesin kolay ve basit bir şekilde kullanabilecekleri bu sistemde amaç özellikle kişisel bilgilerini vermek istemeyen ve bu sebeple online alışverişlerden uzak durmayı tercih eden kişilere yardımcı olmaktır. Genel merkezi Kıbrıs’ta yer alan ve güvenlik konusunda her türlü garantiyi kullanıcılarına sunan bu sistem insanların tercihlerine bağlı olarak farklı limitlerde kullanılabilmektedir. Sistemi kullanan kişiler özellikle kendilerine sunulan bu hizmetten dolayı son derece mutlu olduklarını ve çevrelerindeki herkese de bu sistemi kullanmalarını önermektedirler.

Bilindiği gibi günümüzde birçok farklı ödeme seçeneği bulunmaktadır ve insanların kendilerine en uygun olanı seçerek ödemelerini yapmaktadırlar. Kredi kartı ile ödeme, havale / eft ile ödeme veya kapıda nakit ödeme gibi seçeneklerin yer aldığı bu alanda hangi seçenek kullanılırsa kullanılsın kesinlikle ödeme anında kişisel bilgileri vermek gerekmektedir. Buna rağmen her gün milyonlarca insan online alışveriş yapsalar bile yine de birçok kişi sırf kişisel bilgilerini riske atmamak için bu alandan uzak durmayı tercih etmektedirler. İşte bu şekilde düşünen kişilerin imdadına yetişen güvenli paykasa sanal kart, sadece 16 hanelik bir pin kodu ile tüm ödemelerin yapılabilmesine olanak tanımaktadır.

Bugüne kadar birçok kişinin düzenli kullandığı bir sistem haline gelen ve özellikle Kıbrıs merkezli olması sebebi ile güvenlik konusunda da kesinlikle sorun çıkarmayan bu sistem günümüzde online alışverişlerin değişmezi haline gelmiştir. Tek kullanımlık olan bir şifre ile kişisel bilgilerin hiçbirini vermek zorunda kalmayan kullanıcılar özellikle sistem hakkında yaşanan tüm sorunları veya merak ettikleri soruları paykasa kart internet sitesinde yer alan canlı müşteri hizmetleri servisine iletebilmektedirler. Genel merkezinin açık adresini de resmi sitede belirtmiş olan sistem özellikle doğru kullanım ile herkesin çok daha güvenli ve keyifli bir şekilde alışveriş yapabilmelerine olanak tanımaktadır.