PAYKASA FORUM

Paykasa Haberleri 19 Kasım 2017

Paykasa sistemi ve buna benzer ön ödeme sistemleri, elektronik ödeme sistemleri olarak kabul edilmektedir ve çağımızın yeni para birimi olarak kabul edilmektedir. Genel anlamda dünyanın gündeminde olan yeni para birimi ödeme sistemleri, internet üzerinden güvenli ödemelerin yapılmasını sağlamaktadır. Bunların başında ise, paykasa forum sayfalarından da inceleyeceğiniz gibi, paykasa kart sistemi gelmektedir. Kullanımı kolay, güvenli ve hızlı olan sistemle, yoğun olarak internet üzerinden ödemeler yapan kişiler tanışmalıdır. Özellikle uluslar arası anlamda, yurtdışı sitelerinde işlem yapanların, yüksek bir güvenlik için paykasa uygulamasını tercih etmesinde fayda bulunmaktadır. Ülkemizde birçok sitede de bu sistemi rahatlıkla kullanabilirsiniz. Kabul eden sitelerin sayısı artmaktadır, kaldı ki sizin de dikkatinizi çekmiştir.

Paykasa satın al sistemlerine tıklayarak, kart satışı yapan sitelerden yardım alabilirsiniz. Ülkemizde paykasa kartlar sitelerden yapılmaktadır. Bayilerden ya da mağazalardan bu tür elektronik ön ödemeli kartları henüz almak mümkün değildir. Sitelerden, kartsız işlem ile havale yaparak paykasa kartlarınızı yapabilirsiniz. Kredi kartınızla, mobil ödeme ile de kartlarınızı alabilirsiniz. Birçok sitede, kimlik bilgilerinizin, banka bilgilerinizin kopyalanmasından uzak şekilde, hem hızlı, hem de güvenli şekilde ödeme yapmanın keyfini yaşayabilirsiniz. Özellikle online oyun sitelerinde sürekli olarak para alışverişleri yapılmaktadır. Online oyun sitelerinde ödeme işlemleri yapanlar, kesinlikle paykasa ile ödemelerini yapabilirler.

Paykasa uygulaması için alım yaptığınız siteden her türlü bilgileri de alabilirsiniz. Sitemiz bu şekilde, sizlere her zaman en iyisini sunacaktır. Paykasa konusunda merak ettiğiniz tüm bilgileri alabilirsiniz. Öte yandan, üretici firmanın orijinal ürünlerini satan bir site olarak %100 orijinal kartlarımızla sizlerleyiz. Paykasa bozdurma işlemleri için de yine sitemiz hazır. Sitemizden, kullanmadığınız paykasa kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Bu şekilde, Euro ya da USD üzerinden aldığınız paykasa kartınızı, Türk Lirası kurları üzerinden bozdurabilirsiniz. Bakiyenizi bu şekilde almak, önemli şekilde tasarruf yapmanızı da sağlayacaktır. Mutlaka bu yeni nesil ön ödeme sistemlerinden yararlanmalısınız. Birçok sitede, hem ülkemizde, hem de yurtdışında kartlarınızı kullanabilirsiniz. Bakiye böldürme işlemi ile kartınızda kalan bakiyeleri de böldürmeniz mümkün olacaktır.