• Bütçenize Uygun Fiyatlar

Sequence.js Preloading IndicatorThree orange dots increasing in size from left to right

Paykasa Fiyatları

 

Paykasa kart kullananların ya da kullanmak isteyenlerin merak ettikleri şeylerden biri de Paykasa fiyatları oluyor. Kartınız ön ödemeli bir sisteme sahip olduğu için kart alımı esnasında öncellikle bir limit belirlemelisiniz. Ne kadar yükleme yapacağınıza sadece siz karar vereceksiniz ve bunun için sitemizden yardım alabilirsiniz. Sizler için sürekli güncellediğimiz Paykasa fiyat listesi sayfamıza mutlaka göz atmalısınız. Paykasa kartınıza Euro cinsinden farklı tutarlarda para yüklemesi yapabilirsiniz. İsterseniz aynı tutarları TL cinsinden kartınıza yüklemeniz de söz konusu olacaktır. Online alışverişlerinizde tamamen güven içinde kullanabileceğiniz, ön ödemeli, tek kullanımlık kartınıza 10, 15, 20, 25, 50, 100, 500 veya 5000 Euro gibi tamamen bütçenize uygun seçeneklere göre para yüklemesi yapabilirsiniz. Müşterilerimize güncel kur üzerinden en uygun rakamları hazırladığımız için yüklemeleriniz için müşteri temsilcilerimizle hemen irtibata geçebilirsiniz.

Paykasa Kart Fiyatları

Güvenilir siteler arasında en çok rağbet edilen adresimiz sayesinde Paykasa kart fiyatları ile ilgili en doğru, en uygun rakamları bizden alabilirsiniz. İnternet üzerinden kart alırken, belirleyeceğiniz tutarda yükleme yapmak ve Paykasa kart almak için müşteri temsilcilerimize talebinizi iletmeniz yeterlidir. Euro cinsinden belirlenen rakamlar içinde alışverişiniz için yeterli olan miktarı kartınız yükleyebilirsiniz. Tek kullanımlık bir kart olduğu için eğer alışveriş sonrası kartınızda para kalırsa bu durumda müşteri temsilcilerimizle görüşme yaparak kalan tutarı sizin belirttiğiniz bir banka hesabına havale yaptırarak alabilirsiniz.

Bütçenize Uygun Paykasa Kart Fiyatları

Paykasa kart fiyatları asla bütçenizi yormaz ve zorlamaz. Üstelik kur fiyatlarına göre hazırlanan listeler para kaybı yaşamanıza da engel olur. Piyasadaki en uygun rakamları bulacağınız web sitemizden kartınıza istediğiniz tutarı hemen şimdi yükleyebilirsiniz. Ne kadar paraya ihtiyacınıza varsa o kadar yükleme yapacağınız için hem harcamalarınızda daha dengeli davranabilir, hem de planladığınızın dışına çıkmamış olursunuz.

Ucuz Paykasa Fiyatları

Sektördeki en ucuz Paykasa fiyatları için sitemizden bizimle iletişime geçmeniz yeterli olacaktır. Son derece avantajlı fiyatlara istediğiniz tutarın yüklendiği kartınızı dakikalar içinde alabilirsiniz. Kartınıza para yükleme işlemleriniz doğru siteden yapmanız dolandırıcı kişilerin tuzaklarına düşmemeniz için çok önemlidir.

Paykasa alma işlemleriniz için buraya tıklayarak yardım alabilirsiniz.