Paykasa Fiyatları

Paykasa Fiyatları

Sitemizden alacağınız paykasa fiyatları bakımından da piyasadaki en uygun rakamlara sahiptir. Güncel Euro döviz kurları üzerinden hesaplanan kartı almak için son derece basit işlemler gerekir. Üye olmak ve sonrasında ne kadar para yatıracağınızı belirlemek için fiyat listemize bakmanız yeterli olacaktır. Ön ödemeli sistemli kartlar içinde en yaygın şekilde kullanılan ve popüler olan Paykasa karta sahip olmak her açıdan ayrıcalıklı ve avantajlı bir durumdur.

Komisyon Derdini Unutun

Alışveriş esnasında bankaların kestiği yüksek komisyon ücretleri düşünüldüğünde Paykasa fiyatları bir kez daha avantajını belli etmektedir. Çok düşük rakamlar ödeyeceğiniz komisyonlar sayesinde daha da kar elde edersiniz. Kartın üzerindeki pin kodları ile ödeme yaparken de kredi kartlarınızı veya kimlik bilgilerinizi kullanmamanın rahatlığını yaşarsınız.

Uygun Fiyatlara Yükleme Yapın

Paykasa fiyatları konusunda listelerimizi her gün takip edebilirsiniz. Günlük döviz kurlarına göre değişen listelerimizden 10 Euro ile 5000 Euro aralığında istediğiniz tutarda yükleme seçeneğini tercih edebilirsiniz. Bütçenize uygun rakamlar tercih ederek tüm harcamalarınızı siz kontrol edebilirr ve ekstre gelmeyeceği içinde ayrıca rahat edersiniz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)