• Paykasa’nızı Güvenle Bozdurabilirsiniz

Sequence.js Preloading IndicatorThree orange dots increasing in size from left to right

Paykasa Bozdurma

 

Daha güvenli bir hayat yaşamak sadece seçimlerinizle mümkün olabilir. İstediğiniz gibi kullanabileceğiniz ve sanal ortamlarda sayısız avantaja sahip olabileceğiniz Paykasa ile artık hayalinizdeki gibi alışverişler yapabilirsiniz ve tamamen güvende hissedersiniz. piyasalara ve e-ticaret sektörüne getirdiği yenilikler ve avantajlarla adını sürekli duyuran, ülkemizde de çok sevilen kart sayesinde nakit paraya duyulan ihtiyaçlara da aynı oranda cevap vermektedir. Web sitemiz uzun zamandır bu sektörde hizmet vermekte ve müşteri memnuniyetini daima ön planda tutmakta, güvenliğinizi en güçlü şekilde korumaktadır. Paykasa kart alabilmeniz v e rahatça kullanabilmeniz için kartınızdan her anlamda faydalanabilmenizi sağlama amacıyla hizmetlerimizi artırmaktayız. Sayısız yeniliğin var olduğu web sitemizde Paykasa kart bozdurma işlemlerinizi de kısa sürede halledebilirsiniz.

Paykasa Kart Nasıl Bozdurulur?

Web sitemize girdiğinizde de göreceğiniz gibi ana sayfamızda size her an hizmet veren canlı destek ekibimiz vardır. Bağlantı kurmanız halinde Paykasa bozdurma işlemleriniz için temsilcilerimizden o güne ait kur değerlerini öğrenebilirsiniz. Aynı bilgiyi dilerseniz web sitemizdeki ilgili sayfadan da takip edebilirsiniz. Size iletilen veya öğrendiğiniz kur değerinden memnuniyet duymanız halinde hemen bozdurma işleminizi sürdürebilirsiniz. Ne kadar kod bozdurmak istediğinizi müşteri temsilcimize iletmeniz ve kodunuzu paylaşmanız sonrası, ödemenizi hangi banka hesabına istediğinizi de muhakkak söylemelisiniz. Takriben on dakika içinde bozdurduğunuz kod tutarı banka hesabınıza aktarılmış olacaktır. İşlem sonrası hesaplarınızı kontrol etmeyi ihmal etmeyin.

Paykasa Para Çekme

Paykasa kartınızda kalan para miktarını Paykasa bozdurma işlemindeki gibi çekebilir ve kendi hesabınıza aktarılmasını isteyebilirsiniz. Web sitemiz her konuda size kolaylık sağlamak amacıyla hizmet verdiği için, her türlü Paykasa işlemleriniz için bizi tercih edebilirsiniz. Para çekme veya bozdurma işlemlerinizde herhangi bir aksilik yaşamanız mümkün değildir ancak mutlaka web sitemiz gibi güvenli bir adresten işlemlerinizi yaptırmalısınız. Güvenmediğiniz sitelerde dolandırıcılık ihtimaline karşı mutlaka uyanık olmalısınız.

Paykasa Fiyatları

Bozdurma veya satın alma işlemleri de dahil olmak üzere mutlaka günlük kur rakamlarını öğrenmeniz gerekmektedir. Paykasa kart Euro cinsinden para yatırılarak kullanıldığı için çekme işlemlerinde ya da bozdurma işlemlerinde de aynı günlük kurlar geçerli olacaktır. Web sitemiz bu konuda size en uygun rakamları verdiği listeler yayınlamakta ve her gün bu listeyi güncellemektedir. Elinizdeki PIN kodunuzu dilediğiniz an canlı destek ekibimizle görüşerek nakit paraya çevirmeniz mümkündür. Paykasa fiyatları için de dilerseniz müşteri temsilcimiz size yardımcı olacak ve kurları bildirecektir.

Günlük Paykasa fiyatları ile ilgili listemize ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz.