Paykasa Bozdurma Siteleri

Paykasa Haberleri 24 Kasım 2017

Tüm dünyanın güven içinde kullandığı ve alışveriş kolaylığından yararlandığı Paykasa kart ülkemizde de internet alışverişlerini çok daha güvenilir hale getirdi. Sanal ortamda üzerinde 16 haneli benzersiz PIN kodlarının bulunduğu kartla alışveriş yapmak çok kolay. Hızlı olması, basit bir işlem olması da cabası. Herkesin keyifli alışverişler yapmasına aracı olan kart sayesinde hiçbir kişisel bilgi kötü niyetli kişilerin eline geçmemektedir. Web sitemizden edinebileceğiniz kartınızla alışveriş yaparken adres bilgileri girmezsiniz ve aynı zamanda evinize herhangi bir ekstre gelmediği için bir sorun da yaşamazsınız. Kartı satın aldığınızda yükleme yapabilir ve istediğiniz oranda para ekleyebilirsiniz. Aynı şekilde Paykasa bozdurma işlemleriniz de hızlı ve güvenilir şekilde olacaktır.

Web sitemiz resmi reseller olarak hizmetinizde olduğundan her türlü işleminizi kolay ve güvenlik zafiyeti olmadan gerçekleştirebilirsiniz. Sitemizde yüksek kurdan Paykasa bozdurma işlemi yapabilirsiniz ve hızlı işlemlerimiz sayesinde zaman kaybına da uğramazsınız. Bozdurma işlemini yapmadan önce mutlaka sitemizdeki müşteri temsilcilerimiz ile görüşmeli ve o anki güncel kur rakamlarını öğrenmelisiniz. Sitemizdeki sayfalardan güncel kurları listeleyebilirsiniz. Sektörün öncü firması olduğumuz için işlemlerinize gönül rahatlığı içinde devam edip, Paykasa kart kodunuzu sizinle görüşen müşteri temsilcisine vererek ardından banka hesap numaranızı da mutlaka eklemeyi ihmal etmeyin. Bunlardan sonra hesabınıza sitemiz tarafından ödeme yapılacaktır. Yaklaşık olarak en geç on beş dakika içinde paranız kartınızın hesabına yatmış olacaktır.

Kredi kartı kullanımına son vermek, kötü niyetli, dolandırıcı kişilerin veya kimlik avı simsarlarının tuzağına düşmemek için mutlaka sitemizden işlem yapmalısınız. Alacağınız Paykasa kart sayesinde artık güven içinde olacaksınız ve kredi kartınızla işlem yapmadan da sanal alemde istediğiniz ürünü alacak, sayısız mağazadan alışveriş yapabileceksiniz. Kısa sürede Paykasa bozdurma işlemi yapabileceğiniz gibi sitemiz üzerinden istediğiniz miktarda güncel kur üzerinden kupon satın alabilirsiniz. Tüm işlemler hesabınıza 15 dakika içinde aktarılacağı için fazladan beklemezsiniz. Kartınızla yapacağınız alışverişlerden sonra aynı kartı tekrar kullanamayacağınız için sonrasında herhangi bir kayıp ya da çalınma gibi bir sıkıntı yaşamanız da asla söz konusu dahi olmayacaktır. Güveli, hızlı ve basit alışverişler için bizimle irtibata geçebilirsiniz.