PAYKASA BAYİLİKLERİ VE KART ALIMI

Paykasa Haberleri 7 Mart 2018

Paykasa internet üzerinden kolay, hızlı ve güvenli ödeme yapılmasını sağlayan bir sistemdir. Bu sistemde, ön ödemeli şekilde belirli miktarlarda hazırlanan kartlar satın alınmaktadır. Birçok paykasa kart bulunmaktadır ve içlerinde Euro üzerinden limitleri bulunur. 20 Euro’luk, 50 Euro’luk, 100 Euro’luk kartlar bunlara örnek olarak gösterilebilir. Ülkemizde Euro olan kartları kur üzerinden belirlenerek Türk Lirası ile almak mümkündür. Ülkemizde paykasa sistemine ait kartları internet sitelerinden alabilirsiniz. Bu noktada dikkat edilmesi gereken husus, üretici firmanın orijinal ürünlerini satan adreslerden alım yapmaktır. Sitemiz bunlardan olup, sizlere uygun kur rakamlarından kart satışı yapmaktayız. Paykasa bayilik sistemine alım yaparken ya da kartlarınızı bozdururken dikkat etmelisiniz. Sahte ürünleri alıp zarar etmeyiniz.

Paykasa bayilik ancak adresimiz gibi üretici firmanın resmi satış yetkilisi olan sitelere verilmektedir. Çalışma disiplinimizi, satışlarımızdaki dürüstlüğü ve uygun kur rakamlarımızı görünce işimizde özenli olduğumuzu göreceksiniz. Paykasa kartlarınızı almak için sitemize üye olarak hesap açabilirsiniz. Birkaç dakika içinde, temel bilgisayar bilgileri olanlar bile kolayca üye olabilirler. Ardından kart çeşitlerinden yani farklı miktarlarda olan paykasa kartlarından ihtiyacınız kadarını seçebilirsiniz. Bu konuda tercih sizin. Cebinizde uygun miktar kadar kart alabilirsiniz. Sitemizi inceleyin birçok seçenek var. Çağrı merkezimizle temasa geçerek hemen talebinizi iletebilirsiniz. Bundan sonra cablı destek hattımızla irtibat halinde kalarak istediğiniz kartın bedelini yatırabilirsiniz. Ardından, pin numaranız size gönderilecektir.

Paykasa sistemi son derece güvenlidir. Çünkü bu sistemde, sadece 16 haneli pin numarası kullanılmaktadır ve tüm kartlar sadece tek bir kullanım içindir. Kimlik bilgileriniz kesinlikle yer almaz. Ayrıca sürekli şekilde kredi kartı numaralarınız, hesap numaralarınız gibi sürekli içinde bakiyeniz olan hesap bilgilerinizin internet ortamında görünmesine de gerek olmayacaktır. Pin numarası tek kullanımlık olduğundan, çalınması, kopyalanması gibi bir risk de olmayacaktır. İnternet dünyasında birçok sitede paykasa kartlarınızı kullanabilirsiniz. Giderek bu kartların kullanımının yaygınlaştığını belirtelim. Paykasa bayilik yetkisi olan sitemizde son derece uygun kurlarla sizlerle. Paykasa bozdurma işlemlerinizde ise yine uygun kurlarla sitemizden yararlanabilirsiniz. Memnun kalacağınız bu sisteme dahil olun.