Paykasa Bayilik

İnternet dünyası hızla büyüdüğü için pek çok fırsatı da beraberinde getirmektedir. Paykasa bayilik fırsatları da gelişen alışveriş dünyasının kişilere sunduğu avantajlardan birisi. Giderek çığ gibi büyüyen kartın herkes tarafından sevilerek kullanılması sonucunda pek çok kişi bu kartın bayiliğini almak ve iş yapmak istiyor. Elbette bu konuda güvenilir bayilikler açanlara itimat etmek lazım zira bayi olduğunu söyleyip insanları kullanan, kandıran, dolandıran kişi sayısı da bir hayli fazla. Bu tip durumlara girmeden de bayilik almak mümkün. Konuyu merak edenlere bayilik almak için yetkili mercilere başvuruda bulunmaları gerektiğini hatırlatmak isteriz. Bayilik başvuru formuna internet üzerinden resmi reseller sitelerinden ulaşmanız mümkündür. Özellikle sitedeki müşteri temsilci ile görüşmeniz bayilik başvurusu yapmak için çok daha sağlıklı bir yol olacaktır.

Eğer bu sektörde kendinize yer açmak istiyorsanız ve siz de yetkili reseller bayi olmak niyetindeyseniz bunun için bazı kriterleri de sağlıyor olmanız gerekmektedir. İsteyen herkes Paykasa bayilik alamadığı gibi, belli kriterleri yerine getiremeyenler de ne yazık ki amaçlarına ulaşamamaktadırlar. Öncelikle Paykasa satış hacminizin çok yüksek olması gerekmektedir ki bu da en az 10 bin Euro ile 50 bin Euro aralığında olması gerektiğini belirtmektedir. Eğer Türkiye’de değil, Kıbrıs’ta yaşayan biri iseniz bu durumda sub-reseller şubesi yani bayisi olabilirsiniz. Bu konuda internette daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Ayrıca satış hacmi 50 bin Euro üstünde olanlar ve özellikle Avrupa’da yaşayanlar da iletişim formunu doldurarak yetkili kişilerle irtibata geçerek özel koşulları öğrenebilirler.

Paykasa bayilik hizmeti verdiğini veya kişilere bu konuda yardım ettiğini söyleyen bazı yanlış kişiler de karşınıza çıkabilir. Bu yüzden mutlaka bayilik konusunda yetkili kişilerle görüştüğünüzden veya resmi reseller sitesi ile irtibata geçtiğinizden mutlaka emin olmalı ve adımlarınızı ona göre atmalısınız. Dünyanın her yerinde internet alışverişlerine güvenli bir sistem getirmiş olan ön ödemeli Paykasa kart için bayilik işlemleri yaparken gerekli bilgileri almak adına bizimle iletişime geçebilirsiniz. Başvurularınız en kısa zamanda değerlendirilecektir ve size geri dönüşler de aynı hızla olacaktır. Daha fazla bilgi almak için lütfen danışmanlarımızla online görüşme yapınız.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)