PAYKASA BAYİ HİZMET ANLAYIŞI

Paykasa Haberleri 10 Kasım 2017

Sitemizde paykasa bayi hizmet anlayışı ile sizlerleyiz. Paykasa sistemi hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları sitemizde bulabilirsiniz. Sizi bilgilendirmek en önemli misyonlarımızdan biri. Bu nedenle, canlı destek hattımızla sitemiz üzerinden her zaman sizlere yardımcı oluyoruz. Öte yandan, telefon hatlarımız, whatsupp gibi uygulamalarımız üzerinden de sitemize danışabilirsiniz. Günümüzde, internet kullanımında meydana gelen yaygınlaşma, alışveriş ve diğer ödemelerin de online olarak yapılmasını sağlamaktadır. Bu durum da hem kişilerin, hem şirketlerin, hem de kurumların kimlik ile mali bilgilerine internet korsanlarının ulaşmasını sağlamaktadır. Maalesef bu konudan zarar görmüş birçok kişi bulunmaktadır. Bu nedenle, yüksek bir güvenlik sağlayan ön ödeme sistemlerini tercih etmek en mantıklısıdır.

Paykasa sistemi ön ödeme sistemlerinden biridir. Buna göre, ülkemizde de ilgi gören bu sistemde, Euro üzerinden değeri olan kartlarınızın kodlarını kullanarak, kabul eden sitelerde rahatlıkla ödemelerinizi yapabilirsiniz. Ülkemizde paykasa kartların seçimi, sanal kartların kodlarının alınması sadece internet üzerinden olmaktadır. Sitemizde size bu hizmeti en özenli şekilde vermekteyiz. Kesinlikle paykasa sistemine resmi şekilde dahil olduğumuzu ve orijinal şekilde kartların kodlarını satışı yaptığımızı da belirtelim. Sizi memnun edecek hizmetlerimiz var. Bizden alım yapmaktan çok memnun kalacaksınız. Euro üzerinden kur hesaplarında en uygun rakamları müşterilerimize aktarmaktayız. Kar amacımız an en alt düzeydedir. Hem kartların satın alınması, hem de bozdurulması işlemlerinde sizlerin bütçesini düşünmekteyiz.

Paykasa güvenilir mi şeklinde bir çekinceniz olmasın. Son derece sağlıklı ve güvenli bir sistemdir. Tek kullanımlık olan pin kodunun bu nedenle kopyalanması ve kullanılması mümkün değildir. Öte yandan, bu numara dışında başka hiçbir bilgi ise girilmemektedir. Sitemizden kullanım detayları konusunda her zaman bilgi alabilirsiniz. Sitemizden paykasa kartlarınızın kodlarını birçok yöntemle satın alabilirsiniz. Hem kredi kartıyla paykasa al bölümümüzden, hem de mobil ödeme ile paykasa al bölümlerimizden yararlanabilirsiniz. Birçok sitede, güvenle ve hızlı şekilde ödemelerinizi yapmak istiyorsanız, tek seçiminiz paykasa olsun. Hackerların tehlikelerinden uzakta, güvenli şekilde, bilgilerinizin kopyalanmasından uzak şekilde para transferlerinizi güvenle yapabilirsiniz. Sitemizden gerekli tüm bilgileri alabilirsiniz, hem de 24 saat kesintisiz olarak.