PAYKASA BAHAR AYLARI KAMPANYALARINI YAKALAYIN

Paykasa Haberleri 16 Ekim 2017

Paykasa al için size harika fırsatlar sunan internet sitemizden yardım alabilirsiniz. Yurtdışında ilgi gören paykasa sistemi, ülkemizde de en fazla tercih edilen elektronik ön ödemeli sistemlerden biri. Paykasa kullanmak hem çok güvenli, hem de çok pratik. Üstelik sitemizden alım yaparak gerçekten çok önemli avantajları da elde edebilirsiniz. Ülkemizde, bazı yurtdışı ülkelerinden farklı olarak sadece internet üzerinden, sitelerden kartlarınızın pin kodlarını alabilirsiniz. Yurtdışında bazı yabancı ülkelerde ise özel bayilerden elden de alınabilmektedir. İnternet üzerinden alım yapmak gerçekten çok pratik elbette, ancak, birtakım noktalara dikkat etmek gerekiyor. Seçtiğiniz sitenin güvenilir, yani orijinal ürün satan adres olmasına çok dikkat edin. Öte yandan, müşterilerine uygun kurlarla kart satan, kartlarınızı ise yüksek kurlardan bozdurabileceğiniz bir site olması avantajlı olacaktır.

Güvenilir paykasa siteleri arasında, sitemiz kesinlikle ilk sırada gelmektedir. Arama motorlarınızdan sitemize hemen ulaşabilirsiniz. Üyelerimiz ya da ziyaretçilerimiz sitemizden ne zaman isterlerse hizmet alabilirler. Mobil seçeneklerle alım da yapabilirsiniz. Hemen akıllı telefonlarınıza tıklayarak sitemizi indirebilir, ne zaman isterseniz alımlarınızı yapabilirsiniz. Sitemizde farklı miktarlarda olan kart seçenekleri bulunmaktadır. Bunlardan ihtiyacınızı karşılayacak kartı ya da kartları seçebilirsiniz. 5, 10, 15 Eurodan başlayan kartlardan yüksek limitli kartlara kadar seçiminizi yapabilirsiniz. Sitemizden 3000 ve 5000 Euro’ya kadar limitli paykasa kartları bulunmaktadır.

Sitemizde alıcılarımız için son derece uygun kampanyalar, indirimler yapılmaktadır. Paykasa bahar ayları kampanyalarını yakalayın ve birbirinden uygun indirimlerden, hediyelerden siz de yararlanın. Yılbaşı, bayram kampanyalarımız da sizlerle. Bu uygulamalarımızın yanında, müşterilerimizin için her zaman uygun kur oranlarını kullanmayı da ilke haline getirdik. Kart alımlarınızda düşük kur oranları üzerinden bütçenizi sarsmadan alımlarınızı yapabilirsiniz. Öte yandan, kart bozdurma için de sitemizden hizmetlerinizi alabilirsiniz. Kullanmadığınız paykasa kartlarınızı sitemizde yüksek kur üzerinden bozdurmanız mümkün. Bu şekilde, kartınız elinizde kalmadan, üstelik tasarruf da ederek paranızı geri alabileceksiniz. İnternet sitelerinde sonrasını düşünmeden, güvenli ödemeler yapmak için tek yapmanız gereken paykasa kodunuzu kullanmak olacaktır. Birçok sitede rahatlıkla kart kodlarınızı kullanabilirsiniz.