PAYKASA ALIM İŞLEM KOLAYLIĞI

Paykasa Haberleri 13 Ekim 2017

İnternet üzerinden ödeme yapmak istiyorsunuz ancak bu durumun birtakım sakıncaları olmasından çekiniyorsunuz. Bu çekincelerinizde son derece haklı olduğunuzu bilmelisiniz. Gün geçmesin ki internet üzerinden bir siber saldırının yapıldığını ve birçok kişinin kimlik bilgilerinin, ödeme bilgilerinin kopyalandığını, hesaplarında oynama yapıldığını duymayalım. Malum internet kullanımı bizlere avantajlar sunmaktadır. Birçok işlem noktasında gerçekten zamandan tasarruf etmemizi, hızlı işlem yaparak daha az yorulmamızı sağlamaktadır. Ancak, birtakım tehlikelere açık olduğunu da ekleyelim. Hackerlar bu konuda büyük tehlike. Özellikle internet üzerinde parasal işlemlerimizi yaparken çok dikkatli olmalıyız. Sitelerin ödeme kısmına baktığınızda, paykasa ile ödeme kabul edilir ibaresi görürseniz, bu fırsatı kesinlikle kaçırmayın.

Paykasa ile internet üzerinde ödemelerinizi son derece güvenli koşullarda yapabilirsiniz. Hem hızlı, hem de güvenli şekilde dersek daha doğru olur. Paykasa sistemi gerçekten korunaklıdır çünkü her kart kodu sadece tek seferlik kullanılmaktadır. Paykasa sisteminde, her kartın bir pin kodu bulunur. Bu pin numarası 16 haneden oluşmaktadır. Sadece o karta özeldir, yani kart kullanıcısı tarafından bilinir. Paykasa ile ödeme yaparken bu pin numarasını girmeniz ödemelerinizi gerçekleştirmeniz için yeterli olacaktır. Peki paykasa kartlarını nerede kullanabilirsiniz? Kartlarınızı dünya genelinde, yani sadece ülkemizde değil, uluslar arası anlamda birçok oyun sitesinde, bahis sitesinde, alışveriş sitelerinde kullanabilirsiniz.

Paykasa alım işlem kolaylığı yaşamak için sitemizden yararlanabilirsiniz. Sitemiz 7/ 24 paykasa satış hizmeti sunmaktadır. Canlı destek hattımız devamlı şekilde sizinle ve yardımcı olmaya hazırız. Sitemizde kart seçeneklerini göreceksiniz. 5 Euro’dan, çok yüksek limitli kartlara kadar sitemizden alabilirsiniz. Euro limitli kartları sitemizden uygun kur oranlarıyla Türk Lirası ile alabileceksiniz. İnternet ortamında paykasa kartların satışını yapan birçok site bulunmaktadır. Bunların farkındayız, ancak incelerseniz kur oranlarımızın sizlere daha ekonomik satışlar yapmak için ne kadar uygun olduğunu görebilirsiniz. paykasa al uygulaması da sitemizde bulunmaktadır. Mobil ödeme ile rahatlıkla akıllı telefonlarınızdan kartlarınızı alabilirsiniz. Ödemenizi yapmanızı takiben, sanal kartlarınızın kodları dakikalar içinde size iletilecektir. Üretici firma garantili orijinal ürünü, resmi satış yetkisi olan siteyiz. Sizi bekliyoruz.