Paykasa Nedir

Paykasa Kart, geçmişte kullandığımız paykasanın sanal paraya dönüşmüş halidir. Paykasa Kart ile Paykasa Kartı destekleyen tüm platformlarda Dünya’nın birçok yerinden ürün ve hizmet satın alabilirsiniz.

Paykasa Satın Al

Satın almak istediğiniz kart miktarını ve adedini seçtikten sonra, mevcut ön ödeme yöntemlerinden birini seçerek ödemenizi gerçekleştirebilir, Paykasa Kart satın alma işleminizi tamamlayabilirsiniz

Paykasa Fiyatları

Paykasa Kartınıza dair yaşayacağınız her problem için Canlı Destek Hattı, çözüm odaklı ve anlayışla çalışan, size hizmeti benimseyen ve müşteri memnuniyetini ön planda tutan ekibiyle 7/24 hizmetinizdedir.

Paykasa Bozum

Paykasa son 3-5 yıldır popüler olan ödeme yöntemlerinden biridir. Bu yıla kadar sadece satışı gerçekleştirilen paykasa geçtiğimiz aylarda ” bozdurma sistemine ” geçiş yaptı.

Resmi Paykasa Bayi

Paykasa Kart resmi bayi olarak alışverişlerinizi hızlı, güvenli ve en uygun fiyatlarla sitemiz üzerinden gerçekleştirebilirsiniz.

En Ucuz Paykasa

Alışverişlerinizi gerçekleştirmek için en ucuz Paykasa Kart satın alma işleminizi sitemizden gerçekleştirebilirsiniz.

Paykasa

İnternetten alışveriş yapan kişiler için kredi kartı dışında tek kullanımlık olan paykasa güvenli bir ödeme şeklidir. Kendini her gün geliştiren bu sisteme ait olan karta çok rahat bir şekilde sahip olunur.

Karta Nasıl Sahip Olunur?

Türkiye’de kullanıcı sayısı her geçen gün artan paykasa card başvurusu yapan kişiler fazla zaman kaybetmeden uygun bir fiyata kartı kullanabilir duruma gelir. Başvuru sırasındaki tüm bilgiler gizli tutulur. Kartın tek kullanımlık 16 haneli kodu ile alışveriş yapılmaktadır. Sonrasında kart kendi kendini imha etmektedir. Böylece ortada dolandırıcılık olaylarına dair korkulacak hiç bir durum kalkmaz. Yurt dışında da çok fazla tercih ediliyor. Özellikle kredi kartı kullanmak istemeyen ya da endişe duyan kişiler için idealdir.

Kart Fiyatları Seçenekleri Nasıl Belirleniyor

paykasa kart fiyatları euro ya da Türk lirası olarak farklı alternatifli olarak bulunmaktadır. Alışveriş yapılan kartın içerisinde para kaldığında istenilirse mevcut olan hesaplara nakit olarak aktarılmaktadır. Böylece zarar etme durumu ortadan kalkmaktadır. Her gün kendini geliştiren kart ile sorunsuz şekilde ödeme gerçekleştiriliyor.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)