Orjinal 20 Euro Paykasa

Paykasa Haberleri 15 Mart 2018

Paykasa kartların sağladığı güvenli ortamda, internet üzerinden ne zaman isterseniz ve bu sistemi kabul eden tüm sitelerde ödemelerinizi yapabilirsiniz. İnternet ortamında çok çeşitli ihtiyaçlarımız için ödemeler yapmaktayız. Buna göre, banka havalesi, posta çeki, kredi kartı, eft, uluslar arası birtakım para ödeme kartları gibi vasıtalarla ödeme yapmaktayız. Bundan başka, bir de yeni nesil ön ödeme elektronik ödeme sistemlerini kullanmak çok ama çok güvenli. Bunlardan biri de paykasa kartlar. Ülkemiz için en kullanışlı sistem işte bu uygulamadır. Sitemizden kartlarınızın alabilirsiniz. Örneğin 20 Euro paykasa kart mı istiyorsunuz? Güvenle, tamamen orijinal kartlarınızı alabilirsiniz. Peki neden paykasa sistemi güvenli?

Klasik ödeme yöntemleri olan sistemlerde, kredi kartı ödemelerinde, hesap numarasından havale yapılmasında, kimlik bilgileri ve ödeme hesap numaraları sistemde yer almaktadır. Örneğin kredi kartı ile elektronik ortamda ödeme yapmak istediğinizde, ad soyad, kredi kartı numarası, telefon, kartınızın özel şifresi gibi bilgileri her seferinde girmek durumundasınız. Bu durumda ise, internet hırsızlarına karşı bilgileriniz kopyalanmak üzere açık konumda bulunmaktadır. Oysa, paykasa kart uygulamasında, sadece tek kullanım için geçerli bir pin numarası uygulanacaktır. Bunun dışında hiçbir bilgi yer almayacaktır. Örneğin, 20 Euro paykasa kartınız varsa, bunu kullanırken işbu kartınızın pin numarasını gireceksiniz. Başka hiçbir bilgi kullanmayacaksınız.

Bu şekilde, bilgilerinizin alınması ve dolandırılma gibi bir durumunuz da söz konusu olmayacak 20 Euro paykasa kart, diğer kartlar, hepsi de satın almanız için sitemizde sizleri bekliyor. Sitemizde tıklayarak, hesap açarak yani sitemize üye olarak hemen kart satın alma talebinde bulunabilirsiniz. Hem telefonunuzdan, hem bilgisayarınızdan yani mobil olarak da sitemizden işlem yapabilirsiniz. Birçok sitede kartlarınızı kullanabilirsiniz. Oyun sitelerinde, yetişkinler için yurtdışı kaynaklı bahis sitelerinde, e ticaret sitelerinde, çeşitli alışveriş sitelerinde kartlarınızı kullanabilirsiniz. Bu şekilde, bilgilerim alınır mı, ele geçirilir mi diye düşünmek durumunda kalmazsınız. Hem ülkemizde, hem de yurtdışında birçok sitede kartlarınızı güvenle kullanabilirsiniz. Artık paykasa kartların kullanılması çok yaygınlaştı. İleride çok önemli ihtiyaçlarınızı, hatta günlük ihtiyaçlarınızı da kolayca bu şekilde alabileceksiniz.