Online alışverişlerinizde güvende kalın

İnternet üzerinden alışverişler hayatımızı kolaylaştırmaktadır. Ancak bilgilerimizin 3. Şahısların eline geçmesi gibi bir takım sorunlar ile karşı kalabiliyorlar. Dolandırıcıların açık hedefi haline gelebiliyorlar. Bu nedenle paykasa internet alışverişlerinde herkesin ilk tercihi olmaya devam ediyor.

Paykasa ön ödemelidir.  1 yıl içerisinde mutlaka kullanılması gerekmektedir. Bir sanal kart ödeme sistemi olarak size güvenli alışveriş olanağı sağlar. Yurtiçinde ya da yurtdışında özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Hiçbir şekilde size ait bilgilerin ele geçirilmesi mümkün değildir. Kullanıcıya bir pin kodu verilir. Harcama esnasında ödeme ekranında bu pin kodu girilerek işlem gerçekleştirilir. Burada kontrol tamamen kullanıcının kendisinin elindedir. Bu sebeple harcama tutarını istediği şekilde gerçekleştirir. 70 euro paykasa kart ile bu tutarın üzerinde bir para çekilemez ve alışveriş tutarınız konusunda güvende olursunuz. 70 euro paykasa herhangi bir ek ücret ödemeden size sunulur. Paykasa kartlarınızda yer alan paranızı bozdurabilirsiniz. Çok düşük kur farkı ve komisyonlarla bu işlemi gerçekleştirebilirsiniz. 70 euro paykasa kartı alarak size sunduğu tüm olanaklardan faydalanabilirsiniz. Müşteri memnuniyeti bizim için ön plandadır ve bu sebeple sizin için daima en hızlı hizmeti sağlamaktayız. Paranızı bozdurmak istediğiniz anda bizimle iletişime geçtiğinizde direk olarak hesabınıza paranız yatırılır. Böylece hem güvenli alışveriş yapar hem de kart alma ve para bozdurma işlemlerini hızlıca gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz üzerinden dilediğiniz işlemi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sitemiz SSL sertifikasına sahiptir. Böylece gönül rahatlığı ile paykasa kart satın alabilirsiniz. Hemen bizimle irtibat kurun ve online tüm ödemelerinizi kartınızla anında gerçekleştirin. Hayalini kurduğunuz ancak endişeleriniz nedeniyle bir türlü alamadığınız tüm ürünleri tek tıkla ayağınıza getirtebilmek için ödemenizi hemen gerçekleştirin.

Bu ön ödemeli kartlarla tüm alışverişlerinizi rahatlıkla gerçekleştirebilirsiniz. Sen de hemen satın al, dilediğin tutarda alışverişi anında kartınla öde. Korkmadan alışverişin sırrı Paykasa şimdi seni bekliyor. İstediğin her şeyi anında satın alabilecek ve ödemeni oturduğun yerden hemen gerçekleştirebileceksin. Gir pin kodunu yap ödemeni. Sadece birkaç tıkla alışverişin keyfini sende yaşa. Paykasa ile alışverişte özgürlüğü sen de hemen yakala.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)