Ön Ödemeli Kart Sistemi

Paykasa Haberleri 21 Şubat 2018

Online alışverişlerinizde kullanmak üzere 15 Euro’dan 20 Euro’ya, 50 Euro paykasa karttan, 250 Euro paykasa karta sahip, farklı limitlerde kartlarınızı sitemizden alabilirsiniz. Paykasa kartlarla daha önce tanışmadıysanız, bunu mutlaka artık yapmanızı tavsiye ederiz. Dünyanın en güvenli ödeme sistemleri, ön ödemeli elektronik kartlardır. Bunlar, internet üzerinden yapılan ödemelerin yoğun risk doğurmasından kaynaklanmaktadır.

Normal ödemelerimizde olduğu gibi, internet üzerinden yapılan ödemelerde de kredi kartlarını, eft ya da havale sistemlerini kullandık. Bu durum, kimlik bilgilerimizin ve hesap bilgilerimizin, kredi kartı numaralarımızın internet ortamında yer almasına neden oldu. Buna bağlı olarak da birçok risk doğdu. İnternet korsanları bu bilgilere ulaşarak sayısız kişiye zarar verdiler. Hırsızlık ileti boyutlara ulaştı. İşte bu nedenle, güvenli, tek kullanımlı elektronik ödeme sistemleri yaratıldı.

Paykasa sistemi de bunlardan biridir. Paykasa uygulaması hem ülkemizde, hem de yurtdışında hayli ilgi görmektedir. Birçok Euro üzerinden bedellenen kart çeşitleri bulunmaktadır. 50 Euro paykasa kart gibi. İhtiyacınız ne kadarsa, yani ödeme yapacağınız miktar ne kadar ise, o miktarda paykasa kartını alabilirsiniz. Kartın kur oranları üzerinden, TL miktarında satışları sitemizde yapılmaktadır. Çok uygun kur oranlarında satışlarımız yapılmaktadır ve ekonomik rakamlarımızdan memnun kalacaksınız. Sitemize mobil uygulama ile tıklayabilirsiniz. Bu sistemimiz de mevcuttur. 7/24 sitemizden kartlarınızı satın alabilirsiniz. Sitemizi mobil telefonunuza indirin ve hemen, her yerden, her zaman kartları satın almanın tadını çıkarın.

Hem 50 Euro paykasa, hem de diğer limitli kartlarınızı sitemizden hem alabilir, hem de bozdurabilirsiniz. Bozdurma işlemlerinde de yüksek kur oranlarından sizleri memnun ediyoruz. Paykasa kartınızı seçerek bize iletmenizden itibaren hemen size hizmet sunmak için hızlı şekilde harekete geçiyoruz. Ödemenizi aldıktan sonra size anında pin numaranız göndereceğiz. Pin numaranızı bir kredi kartı numarası gibi düşünebilirsiniz. Bu numara 16 haneden oluşmaktadır. Kartınızı kullanmak için yapmanız gereken bu numarayı girmektir. Bunun dışında başka bir bilgi girmeniz gerekmiyor. Yani kimlik bilgileri ve size özel başka bilgileri kullanmadan rahatça ödemenizi yapabileceksiniz. Bu kolaylığı yaşamak size emin adımlarla internette ödeme yapmanızı sağlayacak.