Neden Paykasa?

Paykasa Haberleri 14 Ekim 2017

İnternet sitelerinde alışveriş yapmaya başlandığından bu yana insanların yaşadıkları en büyük sorunların başında kişisel bilgilerini internet ortamına aktarmak olmuştur. Hem kişisel hem de mali bilgilerini paylaşmak zorunda kalan insanlar özellikle kimi zaman yaşanmış olan sorunları duyduklarında kesinlikle bu alandan uzak durmak istemişlerdir. Birçok kişi günümüzde dahi bu şekilde yapılan alışverişlerin güvenli olmadığını ve kişisel bilgilerin halen tehdit altında olduğunu düşünmektedirler. İnsanların bu sorunlarına kökten bir çözüm getirmiş olan paykasa, özellikle hiçbir şahsi bilgilerinin verilmesine gerek kalmadan sadece bir pin kodu ile alışveriş yapma olanağı sunarak bu alanda adeta bir devrim yapmıştır. Yüzbinlerce kullanıcısı ile her geçen gün büyümeye devam eden ve birçok farklı seçenek ile insanlara kolay bir kullanım olanağı sunan bu sistemde amaç insanların akıllarında oluşan güvenlik zafiyeti sorularını bertaraf etmektir. Sistem farklı limitlerde oluşturulan sanal kartların satın alınması ve tek kullanım şifrelerin kullanılması şeklinde işlemektedir.

Her kullanıcının rahat bir şekilde tüm alışverişlerini yapabildikleri bu kartlar sayesinde eskisi gibi tüm şahsi bilgilerin verilmesine gerek kalmamakta ve sadece 16 hanelik bir pin konu ile istenen işlemler yapılabilmektedir. Hem temin edilmesinin hem de kullanılmasının kolay olmasından dolayı kısa zamanda birçok kişinin ilk seçimi olan neden paykasa özellikle güvenlik konusunda şüpheleri olan ve bu sebeple çok istemelerine rağmen online alışverişlerden uzak kalan kişilere de bir umut ışığı olmuştur. 5 eurodan başlayıp 5000 euro dolaylarına kadar çıkan farklı limitleri sayesinde müşterilerine çok farklı şekilde alışverişler yapabilme olanağı sunan bu sistem özellikle neden paykasa kısa zamanda bu kadar çok ilgi çekti sorusun cevabını da elde ettiği başarı ile vermektedir.

Son derece hızlı bir kullanıma sahip olan bu sistemi yakından tanımak isteyen kişiler her istedikleri zamanda resmi internet sitesine gelerek müşteri temsilcilerinden gerekli bilgileri alabilmektedirler. Bu kadar güvenli ve sistematik bir ödeme yöntemi varken kişisel bilgilerini tehlikeye atmamaları önerilen tüm kullanıcılar özellikle paykasa kart hakkında birçok farklı platformda olumlu yorumlar bulabilmektedir. Bu sebeple kullanıcı sayısı her geçen gün artmaktadır.