İnternet alışverişlerinize güven içinde devam edebilmek için yapacağınız tek şey Paykasa kart sahibi olmak ve kendinizi stresten kurtarmaktır. Sanal alemdeki tüm alışverişlerinizde, binden fazla mağazada kullanabileceğiniz kart güvenliğinizi en üst seviyede tutacağı için endişeleriniz artık geride kalacak. Dünyanın pek çok ülkesinde sanal ortamda kişisel bilgiler kullanılmadan güvenli alışveriş yapılmasına olanak veren kart artık ülkemizde de sayısız e-ticaret ve sanal mağaza ödeme seçenekleri içinde yerini almış durumda. Siz de bu konforlu dünyaya adım atarak kendini dolandırıcılardan uzak tutabilir ve kişisel bilgilerinizi rahatlıkla koruyabilirsiniz.

Paykasa Mobil Ödeme Nedir?

Paykasa kart alma işlemleri için web sitemizdeki canlı destek hattımızla veya müşteri temsilcilerimizi arayarak hemen alım işlemlerinizi başlatabilirsiniz. Çok uğraşmadan, hızlı ve basit adımlarla siz de artık kartınıza kavuşabilirsiniz. Üstelik Paykasa mobil telefonlarınızdan yapacağınız ödemeler sayesinde hemen elinizin altında olacak. Kredi kartı veya banka havalesi yapmadan da kartınızı alabilirsiniz. Telefonunuzdan sms ile ödeme yapabilir ve kişisel bilgilerinizi kart alımı esnasında da kullanmamış olursunuz.

Mobil Ödeme İle Paykasa

En çok merak edilen soruların başında mobil ödeme ile Paykasa kart almak geliyor. Cep telefonunuzdan göndereceğiniz sms ile online şekilde Paykasa kart satın alma işlemlerinizi tamamlayabilirsiniz. Size verilen numarayı telefonunuzdan ilgili sms numarasına yollamanız halinde telefonunuza 16 haneli PIN kodunuz gelir ve bu kod sayesinde Paykasa kartınız da kullanıma açılmış olur. Bu işlemler için müşteri temsilcilerimizle de görüşebilirsiniz.

Paykasa Mobil Uygulama

Paykasa kart işlemlerini web sitemiz yerine isterseniz cep telefonunuzdan da yapabilirsiniz. Birkaç adımda ve çok kısa süre içinde tamamlayacağınız işlemlerinizde ödemelerinizi de mobil olarak yapma şansınız olacağından kredi kartı veya kişisel bilgilerinizi bilgisayar üzerinden kullanmanıza da gerek yoktur. Paykasa mobil uygulama işlemlerini sizin için çok daha kolay ve anlaşılır hale getirdik. Sitemiz üzerinden rahatlıkla Apple veya Google Play Store mağazalarından uygulamayı indirebilirsiniz. Uygulamamızı indirdikten sonra online şekilde telefon üzerinden paykasa alım veya paykasa satış gibi işlemleri son derece hızlı bir şekilde yapabileceksiniz.

Paykasa kartınızı alırken fiyat listemizi görmek için buraya tıklayabilirsiniz.