Mobil Ödeme İle Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 24 Kasım 2017

Eğer internet üzerinden alışveriş yamayı sevenlerdenseniz size son zamanların en popüler elektronik kartlarını kullanmayı ve ön ödemeli siteme geçmeyi tavsiye ederiz. Özellik ön ödemeli kartla içinde ülkemizde de tıpkı dünyanın diğer ülkelerinde olduğu gibi popüler şekilde kullanılan Paykasa kart ile artık alışverişler çok daha güvenli. İnternet sitemizden kolaylıkla mobil ödeme ile Paykasa kart satın alabilirsiniz. Yan, kartınızı alırken bile istemediğiniz takdirde kredi kartı kullanmanız veya banka havalesi yapmanız gerekmez Telefon üzerinden de kolaylıkla kartınızı alabilir ve ödemenizi mobil şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Ödemenizi SMS üzerinden yapmanız mümkündür ve bu alımdan hemen sonra da Paykasa kartınızı derhal kullanmaya başlayabilirsiniz.

Kartınıza yükleyeceğiniz kuponlar sonrasında kartınızın tek kullanımlık olmasından dolayı herhangi bir güvenlik zafiyeti de yaşamazsınız. Dünyanın en popüler uygulaması olduğu kadar aynı zamanda dünyanın en güvenilir ve rağbet edilen kartı olduğunu da belirtmeliyiz. Web sitemizden mobil ödeme ile Paykasa kart almanız halinde artık kolaylıkla sanal alemde alışveriş yapabileceksiniz. Ön ödemeli kartları tercih ederek bazı dolandırıcı sitelerin tezgahlarına düşmemiş olursunuz ve tabi ki size dair herhangi bir bilgi başkalarının eline de geçmemiş olur. Paykasa’nın muhteşem ve sihirli dünyasına girdiğiniz adan sonra yaşayacağınız kolaylık ve avantajlardan sonra bir daha başka yöntem kullanmak istemeyeceksiniz. Ekonomik bir karttır çünkü bankaların aldığı komisyon ücretlerini ödemek zorunda kalmazsınız. Hatta alışverişlerde aracılık yapan firmaların da komisyon kestiği göz önünde bulundurulursa ciddi kesintilere maruz kalabiliyorsunuz. Oysa Paykasa ile alışveriş yaptığınızda oldukça cüzi rakamlarda kesintiler olacağı için oldukça şanslısınız.

Web sitemizdeki online işlemler bölümünden veya dilerseniz müşteri temsilcilerimizden kolayca mobil ödeme ile Paykasa almak konusunda bilgi alabilirsiniz. İsterseniz ödemelerinizi telefon yerine online şekilde de yapabilirsiniz. Kredi katınızı kullanabilir yahut banka havalesi, EFT yaparak da kartınıza ödeme yapmanız mümkündür. Tüm bu işlemler güvenli olup, alışverişlerinizde kullanmak üzere günlük kur üzerinden kupon almanız için de geçerlidir. Paykasa kart sahibi olmak, bu kartın avantajlı dünyasına dahil olmak çok kolay. Bunun için yapmanız gereken şey tek resmi reseller sitesi olan web adresimizde kalıp bizimle temasta olmak o kadar.