MOBİL İŞLEMLE PAYKASA ALMA

Paykasa Haberleri 11 Ekim 2017

İnternet üzerinden bir alım ve ödeme yapacaksanız, hemen ödeme sistemini inceleyin. Sitenin paykasa ile ödeme sistemi varsa, kesinlikle başka bir ödeme yöntemini düşünmeyin. Çünkü ne kredi kartı ile ödeme, ne eft yapma, ne havale, ne de genel ödeme sistemlerinin hiçbiri paykasa gibi elektronik ödeme uygulamaları kadar güvenilir değildir. Ayrıca hızlı da olmaz. İnternet sitelerinde elektronik kartların kullanılması giderek artmaktadır. Kaldı ki, bu uygulama zaten online işlemlerde ödemelerin hızlı ve güvenli olması için yaratılmıştır. Bir tasarım firması tarafından yaratılan paykasa, kredi kartı gibi bilinen ödeme sistemlerinin internet sitelerinde artık güvenli olmamalarından, bu konuda çok sayıda mağduriyetlerin olmasından doğmuştur. Bilgilerin kopyalanması ve hırsızlık durumları sık yaşanır. Bu nedenle, paykasa gibi ödeme yöntemleri çok önemlidir ve kullanıcıların takdirini kazanmaktadır.

Paykasa kartlarda tek kullanım söz konusudur. Farklı limitlerde, 5 Euro’dan, 250 Euro gibi yüksek rakamlara kadar birçok kart çeşidi bulunmaktadır. Bunları ülkemizde, Türk Lirası üzerinden alabilirsiniz. İnternet sitelerinden, ama kesinlikle resmi olduğundan emin olduğunuz sitelerden alım yapmalısınız. Bu şekilde, yaratıcı firmanın orijinal kartlarını içiniz rahat şekilde alabilirsiniz.

Sitemizden de %100 orijinal kartlarınızı alabilirsiniz. Hem mobil ödeme ile paykasa kartlarınızı almanız da mümkündür. Mobil cihazlarınızla, örneğin akıllı telefonlarınızla bu işlemi kolayca yapabilirsiniz. Mobil ödeme ile paykasa almak sadece birkaç dakikanızı alacaktır. Sitemizi indirerek, her zaman ve nerede olursanız olun kartlarınızı alabilirsiniz.

Gerek mobil ödeme ile paykasa almak, gerekse klasik yöntemlerden almak fark etmez, uygun kur oranları üzerinden alım yapabilirsiniz. Tamamen gizli kalacak şekilde hesap bilgilerinizle, kredi kartı ya da farklı ödemelerle kartlarınızı alabilirsiniz. Pin numaranızı ödemenizi yaptıktan çok kısa süre sonra alacaksınız. Dakikalar içinde diyebiliriz. Kartınızı kullanmanız için pin numarasını girmeniz yeterli olacaktır. Başka bir bilgiye kesinlikle gerek olmayacaktır. Ne isim, ne hesap numarasını her seferinde yeniden girmenize gerek yoktur. Çünkü bu sistem sadece tek bir kullanım içindir. Bu şekilde bilgilerin kopyalanamaz. Rahatlıkla internet üzerinden alışveriş yapmanın tadını çıkarabilirsiniz. Gerçekten paykasa güvenli bir sistemdir.