MEVDUAT HESABI İLE PAYKASA AL

Paykasa Haberleri 18 Kasım 2017

Paykasa ön ödeme sistemi ile internet üzerinden güvenle ödeme işlemlerinizi yapabilirsiniz. Bu şekilde, bilgilerinizin kopyalanması, hackerlar tarafından kullanılması, hesapların içlerinin boşaltılması risklerinden uzaklaşmış olursunuz. Paykasa günümüzde gerçekten ilgi odağı olan, dünyanın gündeminde yer alan sanal para olarak da adlandırılan elektronik ödeme sistemlerinden biridir.

Paykasa sisteminde Euro değerinden düzenlenen kart çeşitleri bulunmaktadır. Kişiler ihtiyaçlarına uygun şekilde kart satın alırlar. Aslında kart satın almayı değil, kartın pin kodunu satın almayı düşünmelisiniz. Paykasa sanal bir kart olup, satın alma işleminden sonra kişilere 16 haneli karta ait pin kodu verilmektedir.

Peki paykasa satın almak için ne yapmak gerekir? Buna göre, paykasa satışı yapan resmi sitelerden kart kodlarınızı satın alabilirsiniz. Üretici firmanın resmi bayilerinden alım yapmak çok önemlidir. En ucuz paykasa almak için sitemizde de yararlanabilirsiniz. Sitemizden birçok farklı ödeme yöntemi ile alım yapabilirsiniz.

Mevduat hesabı ile paykasa al, mobil ödeme ile paykasa al, kredi kartı ile paykasa al seçimlerinden tercihinizi yapabilirsiniz. Mevduat hesapları, bilindiği gibi, kişilerin ya da firmaların, kurumların banka bünyesinde var olan hesaplarıdır. Vadeli ya da vadesiz şekilde olabilmektedir. İşte, bankanızda bulunan resmi kayıtlı mevduat hesabınızla paykasa kartlarınızı alabilirsiniz. Sitemizden satın alma butonundan, mevdut hesabı seçeneğini tercih ederek hesap numarasını güvenli şekilde girmelisiniz. Hesabınızdan havale yapmak suretiyle rahatlıkla ödemenizi yapabilirsiniz. Ödemeniz hesaba geçtikten sonra kart kodunuz kısa sürede size gönderilecektir.

Hem bilgisayar, hem de akıllı telefonlarınız üzerinden rahatlıkla paykasa kartlarınızı alabilirsiniz. Özellikle uluslar arası sitelerde yani yurtdışında yapacağınız ödemelerde paykasa ile ödeme yapmanızı tavsiye ederiz. Bu sitelerin güvenli olduğuna şüphe yok ama yine de riske girmeye gerek yok. Tamamen güvenli olan tek kullanımlık paykasa kodlarınızla, acaba demeden içiniz rahat şekilde alışveriş yapmanın huzurunu yaşayabilirsiniz. Paykasa sistemi ülkemiz içinde hizmet sunan birçok sitede de elbette kullanılabilir. Paykasa bozdurmak için de sitemizden hizmet alabilirsiniz. Bunu da yine pin kodunuzla yapmalısınız. Kod bu sistemin esasıdır. Bu nedenle, kodunuzu kimseyle paylaşmayın ve kopyalanmayacak bir ortamda saklayın.