KOMİSYONSUZ PAYKASA BOZDURMAK

Paykasa Haberleri 13 Kasım 2017

Paykasa kart sayesinde e-ticaret ve oyun sitelerinde kartsız işlem yapabilirsiniz. Sanal kart özelliği taşıyan Paykasa sayesinde artık kredi kartına ihtiyacınız olmayacak. Sanal paralarınızla istediğiniz sitede özgürce alışveriş yapabilirsiniz. Kredi kartı ve kişisel bilgilerinize gere kalmadan 16 haneli Paykasa kart numaranızı girmeniz alışveriş yapmanız için yeterlidir. Kart almak için müşteri temsilcilerimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Sitemizin banka hesabını sizlerle paylaşan müşteri temsilcilerimiz en kolay şekilde işlemlerinizi tamamlamayı amaçlar. Havale işlemlerini tamamlayan müşterilerimiz bizi arayarak bilgi verdiklerinde birkaç dakika içerisinde Paykasa numaralarını kendilerine bildirmekteyiz.

Paykasa kart miktarları farklılık göstermektedir. Herkes kendi ihtiyacına uygun miktarlarda kart satın alabilir. En düşük 10 Euro bedelle satılan Paykasa kart limiti 1000 Euro’ya kadar artabilmektedir. Müşterilerimize Türk Lirası karşılığında kart satışı gerçekleştirmeyiz. Güncel Euro kurunu yakından takip ediyor ve müşterilerimize Paykasa kart değerini Türk Lirası’na uyarlayarak belirliyoruz. Paykasa kartta parası kalan müşterilerimiz Paykasa bozdurma sayesinde paralarını geri alabilmektedir.

Paykasa bozdurma işlemleri için öncelikle müşteri temsilcimizle irtibata geçmeniz gerekmektedir. Banka hesap numaranızı ve sanal kart numaranızı müşteri temsilcilerimizle paylaşmanız yeterlidir. Canlı destek hattımız 15 dakika içerisinde paranızı hesabınıza havale edecektir.  Paykasa bozdurma işlemleri esnasında da güncel Euro kuru kullanılmaktadır. En yüksek Euro kurunu kullanan sitemiz komisyon almadan Paykasa kartınızı bozdurmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz istediği gibi sanal kart alabilmekte veya bozdurabilmektedir.

Güvenilir Paykasa siteleri arasında ön plana çıkan sayfamız kredi kartı çalınma veya kaybolma riski olmadan internet siteleri üzerinden alışveriş yapma imkanı sunmaktadır. Tek kullanımlık bir kart olması nedeniyle kullanıldıktan sonra geçerliliğini kaybetmektedir. Bu nedenle oldukça güvenilir bir kart olan Paykasa kart sayesinde istediğiniz miktarda alışveriş yapma kolaylığı bulunmaktadır.

Paykasa bozdurma komisyonsuz bir şekilde gerçekleştirildiğinden dolayı sanal kart sahipleri hiçbir kayıpla karşı karşıya kalmamaktadır. Bu sebeple istediği miktarda sanal kart alabilir ve alışveriş yapabilirsiniz. Artan sanal paralarınızın hesabınıza aktarılmasını dilediğiniz zaman talep edebilirsiniz. Sadece 15 dakika içerisinde sanal kartınızın içerisinde bulunan paralar müşteri temsilcilerimiz tarafından hesabınıza aktarılmaktadır.