İnternet Dünyasında Dolandırıcıların Ulaşamayacağı Ödeme Sistemi

Paykasa Haberleri 5 Mart 2018

İnternet teknolojileri hayatımıza büyük kolaylık kattılar ancak bununla birlikte bazı boşluklar dolandırıcılara bir kapı aralamış oldu. Alışveriş yaparken kredi kartı kullanan birçok mağdur ile karşılaşmaya başladık. Tüm hesapları boşaltılan, hatta başka hesapları da aynı şekilde sıfırlanan birçok mağdur ortaya çıktı. Bu nedenle ödemelerle ilgili bir çözüm bulunması gerekiyordur. Her markanın internette bir online sanal mağazası var. İster Türkiye’de ister yurtdışında olsun en ünlü olanlar bile artık online satış seçeneğini hem de çok avantajlı fiyatlara sunuyorlar. Bu avantajlardan yararlanmak için de yapılaması gereken şey kredi kartı ile ödemeydi. Ancak bugün paykasa var. Sizler bu tek kullanımlık karta sahip olarak dilediğinizce güvenilir bir alışveriş olanağına sahip olabiliyorsunuz.

Sizin belirlediğiniz limitlerde alışveriş için tek yapmanız gereken bizlere sipariş vermek. Seçtiğiniz limitte kart için ön ödeme yapıyorsunuz. Sonra 16 haneli bir pin kodunuz oluyor. Kendinizle ilgili hiçbir bilgiyi paylaşmak zorunda kalmadan online ortamda ödemenizi bu pin kodunu girerek gerçekleştiriyorsunuz. Siz de online alışverişin keyfini yaşayın. 5000 Euro paykasa kart almak için bizi arayın ve doya doya ödemelerinizi gerçekleştirin. Sene boyunca kartınızı dilediğiniz anda kullanın. 5000 Euro paykasa ile yüksek limitli ödemelerinizi anında gerçekleştirin. Bir tık ötenizde sizlerin memnuniyeti için bekliyoruz. Hemen arayın ve sizlere en uygun, ihtiyacınıza en uygun kart olanağını sunalım. 5000 Euro paykasa ile alışverişinizi, ödemenizi tamamlayın ya da eğlence dünyasını oturduğunuz yerden keşfedin. Yasal olan her konuda kartınızı rahatlıkla kullanabilirsiniz. Dünya ayağınıza gelsin. Ünlü markaların birbirinden kaliteli ürünleri ve hizmetleri sizi bekliyor. Harcayın ya da dilediğiniz zaman anında bozdurun. Paranız hesabınıza yatsın. Küçük bir kur farkı ile paranızı geri alın. İster yurtdışı ister yurtiçi alışverişleriniz için en güvenilir seçim paykasa şimdi sizin olabilir. Online ödemelerden çekinmeyin.

Pin kodunuzu girin dolandırıcıların ağına düşmeden sanal dünyanın nimetlerinden yararlanın. Kullanması, satın alması ve bozdurması en kolay ödeme aracı sizi bekliyor. Bir tık ötenizde sizleri sanal ödeme aracı ile tanıştırmak için bekliyoruz.