Güvenli Paykasa

Güvenli Paykasa

 

Sitemizden alacağınız bir Paykasa kart tüm alışveriş hayatınızı bir anda değiştirebilir. Bu değişimin tam da ihtiyacınız olan şey olduğuna eminiz. Eğer sanal alem size de çok keyifli geliyorsa ve alışveriş yamayı seviyorsanız, teknolojiyi kullanırken daha güvenli alışverişler yapabilmenizi sağlamak için size Paykasa kart almak için bizimle temasa geçmenizi öneriyoruz. Güvenliğiniz için daha iyi bir seçenek bulamayacağınız gibi, bundan sonraki alışverişlerinizde kendinizi çok daha rahat hissedeceksiniz. Ön ödemeli sistemi olan güvenilir Paykasa kartlarınız sayesinde, kredi kartına ihtiyacınız kalmayacak. Ödemeleriniz kartın üzerindeki PIN kodları ile yapılacak ve siz daha önce kartınıza yüklediğiniz para miktarını asla geçemeyeceksiniz. Kartınızı kullanınca da artık aynı kartla ne siz ne de bir başkası alışveriş yapamayacaktır.

Paykasa En Güvenilir Ödeme Yöntemidir

Sanal ortamda tam anlamı ile korunarak da güzel alışverişler yapabilirsiniz. Sadece doğru ödeme yöntemini seçmeniz yani Paykasa kart alma işlemlerinizi yapmanız yeterlidir. Ön ödemeli bir siste olması alışverişte en güvenli yöntem olduğunun kanıtıdır. Kişiye özel güvenlik sağlayan kart çok geniş bir kullanım ağına sahiptir. 16 haneli PIN kodları her kart tamamen benzersiz olduğu için güvenli şekilde alışveriş yapabilirsiniz. Ortak kart kullanımı söz konusu olmadığı gibi, tek kullanımdan sonra kartın işlevi sona erer.

PIN Kodlarıyla Alışveriş Yapın

Kartınıza para yükleseniz de, alışveriş esnasında kullanılan kodlar para ödemesini gerçekleştirmenize yardımcı olur. Yani güvenlik konusu tamamen kod sisteminden kaynaklanmaktadır. Bu yüzden karttan bir başkasının para çekmesi ya da kullanması da söz konusu değildir. Kodlar tamamen size özel şekilde gönderilmektedir. Kartınızdaki kodlar paranızı temsil ettiği için dilerseniz kodlarınız paraya yani nakite çevirebilirsiniz. Bunun için sadece müşteri temsilcilerimizden yardım almanız sorununuzu çözecektir.

Paykasa Kartla Hızlı Alışveriş

Alışveriş esnasında bilgilerinizi girmek ve ödeme yapmak için beklemenize gerek yok. Paykasa kart ile ödeme yapmayı seçmeniz halinde saniyeler içinde ihtiyacınız olan ürünü alabileceksiniz. Web sitemizden günlük döviz kurlarına bakarak, o an ne kadar tutara ihtiyacınız varsa o kadar para yatırdığınız katınızla anında alışveriş yamaya başlarsınız. Üstelik kart almak için de birkaç dakika yeterlidir.

Paykasa kart başvurusu için buraya tıklayabilirsiniz.