Güvenli Paykasa

Paykasa Haberleri 4 Mart 2018

Modern hayat hepimize az zaman veriyor çünkü her an bir koşturma içindeyiz. İnsanlar sürekli plan ve programlar içinde sıkışıp kalıyorlar zira iş saatleri günün neredeyse tamamını kaplar hale geldi. Pek çok şey için zaman bulmak hemen hemen imkansızlaşmaya başladı. Öyle anlar oluyor ki kişiler alışveriş yapmak için dolaşmaya bile vakit bulamaz hale geliyorlar ve bu durumda internet herkesin imdadına koşuyor. Sanal alem her nerede olursa olsun insanlara istedikleri türden avantajlı alışverişler yapmalarına olanak sağlıyor. Sitelerden seçilen ürünler hızlı ve kolay şekilde alınıyor ve adrese geliyor. Bu cazip durumun avantajları saymakla bitmese de, ödemelerin kredi kartı ile yapılması bazen beklenmedik sorunlar yaşanması anlamına da gelebiliyor. Bu noktada güvenli Paykasa işlemleri yapmak akla geliyor.

Zamanı olmayan ve alışveriş konforundan ödün vermek istemeyen, internet alışverişini seven, avantajlı, indirimli fiyatlardan yararlanmak isteyenler Paykasa kartla daha güvenli bir platformda işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Güvenli Paykasa demek bilgilerin internet ortamında kullanılmaması demek. Bu bilgiler içinde kredi kartı, kimlik ve kişisel bilgiler söz konusu olduğu için kullanıcılar açısından kartın önemi çok büyük. Kartın ön ödemeli olması risklerin ortadan kalkmasını sağlıyor ve benzersiz 16 haneli PIN kodları sayesinde kişiler güvenli alışverişler yapabiliyorlar. Eskiden herkesin kullandığı kontör kartların bir benzeri olan Paykasa almak için bir yere gitmeye gerek yok sadece resmi reseller sitesine müracaatta bulunmak yeterli. Doğru siteden alım yapmaya da dikkat etmek gerekiyor.

Çok hızlı bir ödeme imkanına kavuşabileceğiniz güvenli Paykasa kartınızla dünya üzerindeki pek çok sanal mağazadan alışveriş yapabilirsiniz. Seçeneklerinizin sayısı çok fazla, neredeyse sınırsız. Ülkemizdeki pek çok oyun sitesinde rahatlıkla kullanabileceğiniz gibi, iletişim sektöründe de Paykasa kartınızı kullanabilirsiniz. Kartı almak için resmi siteler kadar hemen hemen aynı oranda güvenli hizmet sunan, müşteri memnuniyetini ön planda tutan web sitelerinden de kart satın alabilirsiniz. Sonrasında sanal kartınızın üzerindeki kod sayesinde güven içinde alışverişlerinize başlayabilirsiniz ve dilediğiniz miktarda Euro cinsinden para yükleyebilirsiniz. Bilmeyenlere karta güncel kur fiyatları üzerinden ve Euro cinsinden para yüklendiğini ve bu işlemlerin de katın alındığı adreslerden rahatlıkla yapıldığını ekleyelim.