GÜVENLİ ALIŞVERİŞ YAPMANIN ZAMANI GELDİ

Paykasa Haberleri 17 Ekim 2017

İnternetin her gün gelişmesiyle birlikte birçok işimizi, alışverişimizi internet üzerinden gerçekleştirmeye başladık. Ancak tüm bunların yanı sıra alışveriş yaparken de her zaman bir güvenlik sorunu aklımızda yer etmeye başladı. Kredi kartı, banka kartı gibi ödeme yöntemlerini kullanırken tüm bilgilerimizi yazmamız onu karşı tarafla paylaşmamız akıllarda soru işareti bırakıyordu. Artık paykasa sayesinde sorunsuz bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Peki paykasa nedir? Her türlü internet alışverişi için çıkarılmış ön ödemeli bir kredi kartıdır. Kredi kartı bilgilerini paylaşmak istemeyen kullanıcılar için çok güzel bir yöntemdir. Paykasa güvenilir mi? Paykasa sadece 16 haneli bir koddan oluştuğu için oldukça güvenilir bir sistemdir. İsim soy-isim, kredi kartı gibi hiçbir bilginizi vermeye gerek kalmadan tüm alışverişinizi halledebilirsiniz.

Paykasa güvenilir mi? Sorusuna gelindiği zaman en önemli güvenilir noktalarından bir tanesi de kartın tek kullanımlık olmasıdır. Değişik tutarlarda meblalara sahip kartlardan istediğinizi alarak kartın limiti bitene kadar kullanabilirsiniz. Bittikten sonra yeni bir kart alarak alışverişinize devam edebilirsiniz. Kredi kartı gibi hep aynı numaralar ve bilgilerin kullanılmaması daha güvenli alışveriş imkanını size sunmaktadır. Bilgilerinizi koruyarak ister oyunlardaki ödemeler için ya da istediğiniz her türlü alışverişte kartı güvenli bir şekilde kullanabilirsiniz.

Paykasa sisteminden yararlanmak için alışverişleriniz esnasında ödeme yaparken sitede paykasa simgesinin olup olmadığını kontrol etmelisiniz. Simgenin bulunduğu her sitede alışverişinizi hızlı ve güvenli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Paykasa güvenilir mi sorusunun cevabı oldukça basit ve nettir. Hiçbir bilginizi paylaşmadığınız gibi tek kullanımlık kodlar ile alışverişinizi hızlı bir şekilde halledebilirsiniz. Ayrıca paykasa sisteminde yıllık aidat ücreti, faiz ücreti gibi herhangi bir ek ücret bulunmamaktadır. Bu da size daha fazla para ödemekten kurtarır. Sizde hayatınızı daha da kolaylaştıran internet alışverişlerinizden, hayatınızı renklendiren oyunların ödemelerinden vazgeçmek istemiyorsanız güvenli bir şekilde işlemlerinize devam etmek artık daha da kolaylaştı. Yapmanız gereken tek şey ödemen tutarınıza göre paykasa kart satın almak ve alışverişinizi en kısa sürede tamamlamak olacaktır. Artık internet işlemleriniz daha güvenli bir hale geldi.