Güvenilir Paykasa

Tüm dünyada insanların güvenli bulduğu ödeme yöntemlerinin başında artık Paykasa gelmektedir. Kartın bu denli hızlı yayılmasının pek çok nedeni var elbette. Öncelikle sanal alemde keyifle alışveriş yaparken pek çok tuzağa düşme riski de bulunduğundan kişiler kendilerini ve kişisel bilgilerini güvende tutmak istiyorlar. Bu nedenle güvenilir Paykasa işlemlerini tercih ediyorlar. Kartın güvenliğinin en bariz örneği üzerindeki benzersiz PIN kodlarında gizlidir. 16 handen oluşan PIN kodları her kart alımında değişir ve bu durum güvenliği en üst noktaya taşıyan bir faktördür. Bu kartla yapılan her alışveriş %100 güvenlidir. Kullanım esnasında internet sitelerinde herhangi bir kredi kartı bilgisi vermeye gerek kalmaz ve kartı bilgi vermeden doğrudan kullanabilirsiniz. İçindeki para bitince kart geçersiz hale gelir ve kullanıcı bir sonraki alışında yeni PIN koduyla gelen kartı sayesinde güvende kalmaya devam eder.

Güvenilir Paykasa satın almak için sitenin doğru seçilmesi en önemli unsurların başında gelir. Kart zaten güvenilirdir ama aynı şekilde kartı satan firmanın da güvenli olması gerekir. Bu anlamda resmi reseller olarak bilinen web siteleriyle irtibata geçmek en doğrusudur. Ön ödemeli bir kart olduğu için bilgi kullanımı gerekmez ve kartınıza 10, 15, 25, 50 veya 100 Euro gibi çok farklı seçeneklerde yükleme yapabilirsiniz. Sitemizden göreceğiniz gibi bu konuda geniş bir yükleme seçeneği bulunmaktadır ve tüm fiyatlar o anki güncel kur üzerinden hazırlanmaktadır. Her kartın kendine ait sabit bir PIN kodu vardır. İstendiği gibi yükleme yapılan kartlarda kur fiyatları artsa da sizin yüklediğiniz para da artmış olmaktadır.

Güvenilir Paykasa kartınızı web sitemizden temin etmek istediğinizde canlı destek alabilirsiniz. Günün her saatinde online şekilde ulaşabileceğiniz müşteri temsilcilerimizle iletişime geçebilirsiniz. Form doldurarak da iletişime geçebilirsiniz ki bunun için mail adresinizi ve isim bilgilerinizi girerek temsilcilerimizin sizinle temasa geçmesini de bekleyebilirsiniz. Bağlantı kurulduktan sonra talebinizi temsilcimize iletebilirsiniz. Ödeme yönteminizi belirledikten sonra kartınızı alma işlemlerini başlatabilirsiniz. Kredi kartı ile veya mobil ödeme yaparak Paykasa alabilirsiniz. Dilerseniz bu ödeme seçeneklerinin dışında havale veya nakit ödeme yaparak da kart sahibi olabilirsiniz.

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)