Mesafeli Satış Sözleşmesi

Genel Kullanım Koşulları

 

Paykasa Genel Kullanım Koşulları ve Şartları

 

Web sayfamız üzerinden yapacağınız her satın alma işleminde bu genel kullanım şartları ve koşullarını kabul etmiş sayılırsınız ve satın alma işlemi bu gizlilik çerçevesinde gerçekleştirilmektedir. Satın almış olduğunuz kartı kullanacağınız site ve farklı alışveriş sitelerinde yaşadığınız sorunlardan sitemiz yetkilileri yasal olarak yükümlü değildir.

 

Sayfamızda yer alan sözleşme ile kullanıcı ve paykasakartsatinal.net arasında ilişkiler düzenlenmektedir. Paykasa kart hizmetinin sağlanması ve kullanıcının bu hizmeti kullanımı sırasında karşılıklı şartları sunmaktadır. Sayfayı ziyaret ettiğiniz andan itibaren paykasa satın almak için online üye olmanız gerekmektedir. Kayıt işlemi ile site genel kullanım şartları sözleşmesine uyum sağlamayı kabul etmiş sayılırsınız.

 

Tanıtım

Genel Kullanım şartları sözleşmesi belirli kural ve şartlardan oluşmaktadır. Kişiler mutlaka kullanıcı hesabı oluşturmalı ve paykasa kart alım işlemlerini oluşturdukları kişi hesabından yapmalıdırlar. Bu işlemden sonra ön ödemeli kart olan Paykasa kart yapacağınız işlemler için kullanılabilir hale gelmektedir. Sitemizde kullanıcılara kart ile ödeme yapabilmeleri için gerekli imkanlar sağlanmaktadır.

 

Kayıt Olma

Online ödeme işlemlerinizde kullanmak üzere paykasa kart satın almak için üyelik hesabı oluşturmalı ve oluşturduğunuz bu hesabın sizin kişisel bilgileriniz adına düzenlenmiş olmalıdır. Kişi birden fazla hesap açmamalıdır. Sadece site yetkililerinden izin alınması durumunda fazla hesap açılabilir. Aksi durumda hesabınızda kapatma yada düzenleme gibi işlemler yapılabilmektedir. Kullanıcı bilgileri hesap açılması işlemleri sırasında paykasa kart ödeme servisine iletilmektedir. Böylece kişi hesap açarken bilgilerinin gerçek olduğunu da kabul etmiş olur. Bilgilerin sahte olmasından doğacak yasal sorumluluk üyenin kendisine aittir. Paykasa kart satın alma işlemleri sırasında kimlik ve ikametgah gibi bilgiler talep edilebilir. Bu bilgilerin değişmesi durumunda kullanıcı hesabındaki bilgilerin değişmesini de kişi taahhüt eder. Sayfamız yetkilileri gerekli görülmesi durumunda kullanıcıların hesaplarını açıklama yapmaya gerek duymadan reddedebilir.

 

Kullanıcı bilgileri

Üye bilgileri kullanım şartları sözleşmesinde yer alan maddelere uygun olarak kullanılabilir. Kişilerin haklarını korumak amacıyla bilgiler incelenmekte ve site üzerinde gerekli değişiklik ve düzenlemeler yapılabilmektedir. Üyelerin sayfamızı daha verimli kullanabilmeleri amacıyla gerekli geliştirici çalışmalar yapmakta ve raporlar düzenlemekteyiz. Bu bilgiler rapor düzenleme işlemlerinde kullanılabilmektedir.

Zorunlu Durumlar Haricinde Bilgileriniz Üçüncü Kişisel ile Paylaşılmamaktadır. Bu durumlar;

1- Kullanıcı izin vermesi

2-Yasalara uygun olarak zorunlu hallerde

3- Dolandırıcılık ve kara para aklama gibi işlemleri önlemek amacıyla

4- Hesap bilgilerinin doğrulanmasına ihtiyaç duyulduğunda

 

Bu Sözleşmede bulunan kullanım şartlarından herhangi biri iptal edilirse diğer maddeler yasaların izin verdiği ölçüde geçerliliğini korumaya devam etmektedir.

 

Yetkili Erişim ve Doğru Kullanım

 

Üye tarafından belirlenen şifre üçüncü kişiler ile paylaşılmamalıdır. Kullanıcı kaydını gerçekleştirdikten sonra üçüncü kişiler ile üye hesap bilgilerini ve şifresini paylaşmamalıdır. Ayrıca şifre kolayca tahmin edilebilir bir şekilde olmamalıdır. Şifre kolayca ulaşılabilecek kaynaklara kaydedilmemelidir. Sayfaya kişi üyelik bilgileri ve şifresi ile giriş yaptığında bu işlemin kendi tarafından yapıldığını taahhüt eder. Şifrenizin başkaları tarafından öğrenilmesi yada çalınması durumunda site yetkililerimize başvuruda bulunabilirsiniz.

 

Genel Koşullar

Sitede oluşturulan üyelik hesabının tehlikeye düştüğü durumlarda hesap sahibine bilgilendirilme yapılmasına gerek duyulmadan siteye erişimi engellenebilmektedir. Aynı kullanıcı adıyla çok sayıda oturum açılmaya çalışılması ve hata alınması, çoklu hesap kayıtlarının aynı bilgilerle açılması gibi durumlarda siteye girişiniz engellenebilir. Sayfaya üye olan diğer kişilerin hesap bilgilerine ulaşma hakkınız bulunmamaktadır.

 

Üye dilediği an e mail yoluyla müşteri temsilcilerimize mail atarak üyeliğinin son verilmesi isteğinde bulunabilir. Belirli aralıklarla sözleşme şartlarında değişiklik yada yeni bir düzenleme yapılabilmektedir. Bu şartların değişikliği sayfa yetkililerimizin isteği doğrultusunda yapılmaktadır.

 

Bu sözleşme web sayfamız ile ilgili olup sitemiz yetkilileri ve üyeleri arasında belgelere dayanarak yapılmıştır.

 

Paykasa kart nasıl kullanılır? Kart kullanım alanları nerelerdir gibi konularda bilgi sahibi olmak için buraya tıklayarak ayrıntılı bilgi edinebilirsiniz.

 

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)