Gizlilik Bildirimi

Veri Gizliliği

 

Online web sayfamızdan Paykasa kart satın alan kullanıcıların site üzerinden iletişim ve canlı destek gibi farklı yollarla bize göndermiş olduğu bilgilerin gizli kalması ve korunması diğer tüm konular hakkında alınan prensiplerimizi aşağıda sıralamış bulunmaktayız. Kullanıcıların üye girişi yaptığı anda siteden girdikleri bilgiler ve verilerin güvenliği için gerekli önemleri almakya devam ediyoruz. Kullanıcılara ait verilerin incelenme şekli hakkında detaylı görüşlerimizi öğrenmek için yayınlamış olduğumuz gizlilik bildirimini dikkatlice okumanızı önermekteyiz. Sitemizde gezinirken ve ürün satın alırken bu sayfa üzerinde belirtmiş olduğumuz veri gizliliği kuralları ve uygulamalarını kabul etmiş sayılmaktasınız.

 

Kişisel Haklarınız

 

Müşterilerimizin kişisel bilgilerinin üçüncü şahıslara pazarlanmasına itiraz etme hakkı bulunmaktadır. Ayrıca bu hak ile saklanan özel bilgilerin korunması için özel haklara sahip bulunmaktasınız. Kişisel bilgilerinizin güven altında olduğu ile ilgili detaylar aşağıda verilmiştir. Tüm detayları en ince ayrıntısına kadar bu sayfa üzerinden sizlere sunmaktayız. Satın aldığınız hizmetleri kullanılan cihazlarınızı anti virüs yükleyerek güvenlik altına almanız gereklidir.

 

Hukuki Sorumluluk

Web sayfamızda kullanıcı olabilmeniz için 18 yaş sınırını aşmanız gerekmektedir. 18 yaşından küçüklerin siteden ürün satın almasına izin verilmemektedir. Bunun aksi bir durum oluştuğunda firmamız herhangi bir sorumluluk kabul etmemektedir. Ürün satın aldığınızda aldığınız ürüne ait bilgiler kesinlikle farklı e posta sms veya telefon numarasına gönderilmemektedir.

 

Hizmetlerin Değiştirilmesi veya Kaldırılması

Firmamızdan aldığınız hizmetleri geliştirmek yada kısıtlamak tamamen sizin kişisel isteklerinize bağlıdır. İstediğiniz anda aldığınız hizmetten vazgeçme imkanı da paykasa kart satın al firmamız tarafından sizlere sunulmaktadır. Böylece alınan hizmetin kapsamını genişletebilir yada o hizmetten tamamen vazgeçebilme özgürlüğüne sahip olursunuz.

 

Reddettiğimiz Sorumluluklar

Online paykasa hizmeti sunan firmamız hiçbir vaatte bulunmamakta ayrıca herhangi bir durumdan dolayı sorumluluk sahibi değildir. Satın almış olduğunuz paykasa sistemini diğer web sayfalarında da sizlere sunabilmekteyiz. Böyle bir durumda sorumluluk kabul etmiyoruz. Haksızlık, ihmal ve hata izinsiz olarak yapılan kayıtlarda değişiklik olması ve bilgisayar virüsleri gibi durumlardan kaynaklı herhangi bir sorumluluk kabul etmemekteyiz.

Kişisel verilerinizi sayfamızdan daha iyi verim alabilmeniz ve sizlere daha iyi ürün sunumu sağlayabilmemiz için kullanmaktayız. Bunun dışında sayfamızda ilgilendiğiniz farklı ürünleri geliştirmek için kullanılan bu bilgiler hakkında size detaylı bilgi verilmektedir. Sayfamızda açıklanan diğer özel haller dışında üçüncü kişiler ile hiçbir bilginizi paylaşmamaktayız. Kişisel bilgilerinizi firmamızla anlaşmalı şirketler ile paylaşabiliyoruz. Şirketimiz ile anlaşmalı tedarikçiler ile gerekli görüldüğünde profil bilgileriniz paylaşılmaktadır. Dolandırıcılık ve suç gibi problemleri önlemek amacıyla gerekli görülmesi hallerinde kişisel bilgilerinizin başkaları ile paylaşımının doğru olduğunu düşündüğünüz hallerde hukuksal süreçlere çözüm oluşturmak ve haklarınızı korumak için kullanıcı bilgilerinizi farklı kişilerle paylaşabilmekteyiz. Böylece suç önleme riskini azaltmaktayız.

 

Hizmetlerimizden doğan sorumluluklar

Yasaları imkan verdiği ölçüler doğrultusunda firmamız sizlerin kar yada gelir kaybı gibi mali kayıplarınıza dair sorumluluğu bulunmamaktadır. Böyle durumlardan firmamızdan herhangi bir tazminat talep etme şansınız bulunmamaktadır. Herhangi bir ödeme karşılanmayacaktır. Hizmet alınması sonrasında yaşanan aksaklıklardan sorumlu değiliz. Oluşan zarar tamaen kullanıcı tarafından karşılanmalıdır. Firmamıza aksi halde sorumluluk yüklenmeyecektir.

 

Sizlere daha iyi ürün deneyimi sunmak için özel veriler toplamakta ve bu verilerin işlenmesini sağlamaktayız. Paykasa ürün satın alımı ve sayfa üyeliğiniz sırasında sağlanan bu bilgiler formları doldurup bize göndermeniz ile firmamızın eline geçmektedir. Ayrıca sayfamızda yer alan canlı destek kısmında yapılan sohbetlerden de bilgileriniz firmamıza geçmektedir.

 

Yaşanan anlaşmazlıklardan dolayı İstanbul mahkemeleri ve icra daireleri yetkili bulunmaktadır. Web sitemiz yetkilileri ve kullanıcı kişi mahmelere ait yargı yetkisini hizmet satın alarak kabul etmiş olursunuz. 18 yaşından küçük kişiler sayfa üzerinde herhangi bir işlem yapmamalı ve yapılan anlaşmaları daha iyi anlayabilmek için büyüklerden destek almaları gerekmektedir.

 

Gizlilik bildiriminde yapılan güncellemeler sitemizde bu sayfa üzerinden yayınlanmaktadır. Ayrıca sayfamızı takip eden kullanıcılara belirli aralıklarla güncellenen gizlilik bildirimi ilkelerimiz e posta yoluyla iletilmektedir. Sizde düzenli olarak bu sayfayı takip ederek herhangi bir güncelleme ve değişiklik yapılıp yapılmadığını sitemizi inceleyerek anlayabilirsiniz. Veri gizliliği sayfamızı takip edin ve tüm güncellemelerin ayrıntılarını anında öğrenin.

 

Paykasa kart işlemlerinde döviz kurları hakkında bilginiz yoksa döviz bozdurma işlemleriniz hakkında bilgi için buraya tıklayınız.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)