GENEL OLARAK PAYKASA FİYATLARI

Paykasa kartları kullanarak dünyanın dört bir yanında istediğiniz sitede ve tabi bu sistemi kabul eden sitelerde güvenle alım yapabilirsiniz. Artık dünyanın dört bir tarafında birçok sitede, hem de ülkemizde yüksek güvenilirlikleri nedeniyle paykasa gibi elektronik ödeme kartları kabul edilmektedir. Yani bu kartları kullanmaya alışırsanız, bir süre sonra göreceksiniz internet ortamında artık gün gelecek sadece ön ödemeli elektronik kartlar kullanılacak. Paykasa sistemi bilinen ödeme yöntemlerinden çok daha güvenlidir. Kredi kartı, havale, eft gibi yöntemlerden çok daha korunaklı bir yöntemdir. Bu yöntemlerde bilgilerinizin sürekli şekilde internet ortamında bulunması söz konusudur. Yani bir sitede kredi kartı ile ödeme yaptığınızda, kredi kartı bilgilerinizi sistem girmek durumunda kalırsınız. Bu bilgilerin hırsızlık ile ele geçirileceğinden emin olamazsınız. Yani tehlikeye açık bir durumdur. Bu nedenle, paykasa gibi elektronik kart ödeme yöntemleri çok daha güvenlidir. Genel olarak paykasa fiyatları hakkında bilgi almak için ise sitemizden bilgi alabilirsiniz.

Sitemizde Euro üzerinden hazıranan paykasa kartlarını bulabilirsiniz. Mesai saatlerimiz esnektir ve istediğiniz her zaman bilgi almak için de sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Paykasa çeşitleri bakımında, 5 Euro, 10 Euro, 15 Euro, 20 Euro, 25 Euro, 30 Euro, 50 Euro, 60 Euro, 80 Euro, 100 Euro, 150 Euro, 200 Euro gibi birçok farklı kartları bulabilirsiniz. Paykasa kartlarımız kesinlikle üretici firmanın resmi hologramına sahip, firma üretimi olan kartlardır. Yani %100 orijinaldir. Asla taklit değildir. Bilindiği üzere paykasa kartlar genellikle Euro üzerinden hazırlanmaktadır. Yani, bu kartların limitleri Euro ile düzenlenir. Ülkemizde Paykasa fiyatları ise Türk Liramız üzerinden düzenlenmektedir.

 Paykasa fiyatları konusunda kur oranlarında son derece uygun hesaplamalar yaptığımızdan emin olabilirsiniz. Düşük kur oranları ile hesaplarımızı ve satışlarımızı yapmaktayız. Aynı şekilde, kart bozdurma işlemlerimizde de müşterilerimize son derece uygun kur yani yüksek kur oranları üzerinden hesaplamalarımızı yapmaktayız. Paykasa kartlarının fiyatlarının TL karşılıklarını ise sitemizde güncel şekilde bulabilirsiniz. Ödemelerinizi güvenli şekilde yapabilirsiniz ve pin numaranızı da hızlı şekilde alabilirsiniz. Bu güvenli sistemden çok memnun kalacağınıza eminiz.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)