Epay Paykasa

Paykasa Haberleri 24 Şubat 2018

Dünya globalleşirken elbette bazı unsurlar da nasibini alıyor. Hız kesmeyen bir teknoloji çağında olmamız her türlü ihtiyacımıza değişik çözümler bulmamızı da kolaylaştırıyor. Her yeni gelişme hem insanları memnun ediyor, hem de kötü niyetli kişileri hareket egeçiriyor . Bu iki durumun iç içe geçmesi de insanlarda kimi zamanlar strese neden oluyor. Özellikle internetin yaygınlaşması ve teknolojinin bu deli hızlı şekilde gelişmesi sonucu sanal ortamlarda yapılan alıverişler de aynı oranda fazlalaşmaya başladı. Dünyanın neresine giderseniz gidin, insanlar alışverişlerini ekran karşısında yapmak istiyorlar. Zamandan tasarruf etmelerinin yanı sıra, istedikleri ürünleri çok daha uygun rakamlara alıyor olmaları da alışveriş konusunda interneti seçmelerinin en önemli nedenleri arasında yer alıyor. Epay Paykasa kart da işte bu yüzden tüm dünyada güvenli alışverişlerin yeni adresi olmuş durumda.

Sanal ortamda alışveriş yaparken herkes kredi kartını veya banka kartını kullanıyor ve bu durum istemeden de olsa bazı kötü kişilerle karşılaşma olasılığını artırıyor. Kimlik avı yapanlar genellikle kişilerin alışveriş esnasında kredi kartlarını kullanmalarını fırsat biliyorlar ve bu yüzden çoğu kişinin kabusu haline geliyorlar. Ucuz ürün almak isteyenler bir anda kredi kartlarından ekilen paralar yüzünden zor duruma düşüyorlar. Bunların önüne geçmek için epay Paykasa ön ödemeli sistem geliştirildi ve şimdi dünya bu kart sayesinde daha güvenli alışverişin keyfini sürüyor. Web sitemiz sayesinde siz de bu güvenli ortama giriş yapabilir ve henüz kart sahibi olmadıysanız müşteri temsilcilerimizle görüşerek kartınızı en kısa zamanda alabilirsiniz.

Epay Paykasa kart 16 haneli dijital PIN kodları ile kişilere eşsiz bir alışveriş keyfi sunuyor. Güvenlik açıklarına izin vermeyen kart kullanıcının hiçbir bilgisini barındırmıyor ve alışveriş esnasında kullanmıyor. Karta web sitelerinden kolaylıkla Euro cinsinden para yüklenebiliyor ve karttaki para bitince kartın kullanımı da bitiyor. Eğer kartın içinde kullanılmamış para kalırsa aynı siteden Paykasa bozdurma işlemi yapılabiliyor. Herkesin ihtiyacını karşılayacak kadar güvenli olan karta siz de hemen sahip olabilirsiniz. Düşük komisyonlar ödeyerek, ucuza kart sahibi olabilir ve internet alışverişlerinizde artık kişisel bilgilerinizi kullanmaya gerek duymazsınız.