Döviz hesaplayıcı

Paykasa Kart Sadece Türk Lirası değil farklı birçok yabancı para biriminde ödeme yapmanız imkan tanır. Sayfamızda bulunan döviz hesaplayıcıyı kullanarak güncel döviz kurunu hemen görebilir ve ona göre işlemlerinizi yapabilirsiniz. Belirlediğiniz tutarı ve para birimini seçerek döviz hesaplayabilirsiniz.

Döviz Kuru Hesaplama

Paykasa döviz kuru üzerinden işlem görmesinden dolayı fiyatlarda her geçen gün değişiklik oluşabilmektedir. Döviz hesaplamanızı kolaylaştıracak formumuz ile güncel fiyatları kolayca öğrenebilirsiniz.

Güncel Döviz Kuru

Paykasa fiyatları konusunda uygun rakam politikamız hem alımlarda, hem de kartların bozdurulmasında geçerlidir. Kullanmadığınız kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Paykasa altın gibidir değerli internet severler. Bu kartlar asla elinizde kalmaz. Euro üzerinden aynı alırken olduğu gibi, kartlarınızı bozdurabilirsiniz. Bakiye sorgulama işlemlerinizi sayfamız üzerinden kolaylıkla yapabilirsiniz. 16 haneli pin kodunuzu sayfamızda ilgili bölüme girerek bakiye sorgulama işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.