Bakiye sorgula

Bakiye sorgula

Bakiye Sorgulama

 

Sitemiz sayesinde siz de kolay, güvenilir ve hızlı bir ödeme aracına yani Paykasa karta sahip olabilirsiniz. Sayısız kullanıcının sahip olduğu avantajlar dünyasına adım atmanız halinde pek çok endişenizden aynı anda kurtulmanız mümkün olacaktır. Artık kredi kartınıza ait bilgilerin hiçbir şekilde başkalarının eline geçmeyeceği bir alışveriş yapabilirsiniz. Yüzlerce sitede sorunsuz ve son derece hızlı ürün alabilirsiniz. Bunların hepsini sadece web sitemizden alacağınız Paykasa kart ile yapabilirsiniz. Canlı destek hattımıza yapacağınız başvurular sayesinde kartınıza sahip olmanız çok kısa sürecektir. 15 dakikadan daha az bir sürede kart kodunuzu alabilir ve alışveriş sitelerinde gezmeye başlayabilirsiniz.

Bakiyenizi Anında Öğrenin

Paykasa satın alma işleminizi yapıp, kartınızı kullandıktan sonra eğer alışveriş tutarınız kartınızdaki miktardan daha azsa kartınızda ne kadar paranızın kaldığını kolaylıkla öğrenebilirsiniz. Web sitesi olarak fiyat politikamızı tamamen kullanıcıların lehine kurguladığımız için uygun fiyat listemizden kartlarınızı bozdurabilir veya yükleme yapabilirsiniz. Aynı güncel kur listelerini kartınızda kalan bakiyeyi nakit şeklinde alabilmek için de kullanabilirsiniz. Eğer birden fazla kart aldıysanız veya aldığınız kartı bir türlü kullanmaya fırsat bulamadıysanız bu durumda kullanmadığınız kartları hemen sitemiz aracılığı ile bozdurabilirsiniz. Asla paranız kaybolmaz. Bir bakıma altın gibi değerinden bir şey kaybetmeyen bir kart olduğunu söyleyebiliriz.

Paykasa Kartınızdaki Miktarı Paraya Çevirebilirsiniz

Aldığınız Paykasa kartınız kullanmasanız bile asla elinizde kalmaz ve değerinden bir şey kaybetmez. İstediğiniz an bakiye sorgulama işlemli yapabilir veya Paykasa bozdurma için başvurabilirsiniz. Her konuda size canlı destek ekibimiz yardımcı olacak, işlemlerinizi güvenlik içinde halletmenizi sağlayacaklardır. Web sitemizdeki ilgili sayfa üzerinden kartınızı anında bozdurabilir ya da dilerseniz müşteri temsilcimizle görüşerek de aynı işlemi yapabilirsiniz.

Paranız Asla Değer Kaybetmez

Euro cinsinden para yükleyeceğiniz Paykasa kartınızdaki miktar asla değerinden bir şey kaybetmez. Aynı alırken yaptığınız işlem gibi artken de güncel kurlar üzerinden yapacağınız işlemlerle asla zarar etmezsiniz. Kartınızdaki 16 haneli PIN kodunuzu gereken bölüme girmeniz halinde sorgulama işleminizi başlatabilirsiniz. Kalan bakiyenizi belirlediğiniz bir banka hesabına birkaç dakika içinde aktarabilirsiniz.

Paykasa bozdurma ile ilgili makalemizi okumak için buraya tıklamanız yeterlidir.