AVANTAJLARLA PAYKASA KARTLARINIZI ALIN

Paykasa Haberleri 23 Şubat 2018

Birçok internet kullanıcısının tercih ettiği paykasa sistemini siz de tercih edebilirsiniz. Paykasa uygulamasının birçok artısı olduğunu bilmelisiniz. Gereksiz yere internet ortamında kimlik bilgilerinizi, hesap bilgilerinizi ya da kredi kartı bilgilerinizi kullanarak internet hırsızlarına açık bir konumda kalmanıza hiç gerek yok. Bunun yerine paykasa ile düşünmeden, güvenle işlem yapabilirsiniz. Sistemle tanışmak ve bu güvenilir adımı atmak için sitemizden kartlarınızı alabilirsiniz. Üstelik avantajlarımızla bedava paykasa alma imkanınız da olacak. Paykasa kartlar TL üzerinden değildir. Euro üzerinden kıymetlenmektedir. Ancak satın alırken sitemizde, uygun kur rakamları üzerinden Türk Lirası olarak satın alabilirsiniz. Müşterilerimiz için en uygun kur oranlarını uygulamadığımızı belirtelim. Karşılaştırma yapınca bunu kendiniz de anlayacaksınız.

Uygun satış rakamlarımız ve kampanyalarla bedava paykasa almanız için imkanınız olacaktır. Tüm avantajların ve uygulamaların detayları sitemizde. Paykasa kartları tek kullanımlık olduğundan, birçok çeşit arasından ihtiyacınıza uygun olarak kart seçimi yapabilirsiniz. 10 Euro’dan başlayarak, 20, 30, 50, 100, 150, 200, 250 ve 500 Euro’luk kartlardan alabilirsiniz. Sitemizde kartların TL olarak karşılıklarını bulabilirsiniz. Hem bütçenize, hem de ihtiyaçlarınıza uygun kartları seçebilirsiniz. Sitemizle bağlantıya geçerek, ister sitemizin online canlı destek hattından, isterseniz whatsupp gibi diğer iletişim sistemlerimizden personelimizle bağlantıya geçebilirsiniz. Uzman personelimizle hem kart alabilir, hem de detaylı olarak bilgi de alabilirsiniz. Kartlarınızı almak için kredi kartı ya da havale gibi yöntemlerle ödemelerinizi yapabilirsiniz.

Bedava paykasa almak için avantajlarımızı kaçırmayın. Dakikalar içinde, ödemeniz geldikten sonra, mesaj olarak size pin numaranız gelecektir. Bu pin numarası her bir paykasa kart için ayrıdır. Bundan sonra paykasa kartınızı ne zaman isterseniz kullanabilirsiniz. Artık bu sistemin kullanımı gerçekten çok yaygınlaştı. Alışveriş sitelerinde, e ticaret sitelerinde, oyun sitelerinde ya da para transferlerinizde kullanabilirsiniz. Kullanmadığınız kartlarınızı sitemizden çok yüksek kur oranlarında da bozdurabilirsiniz. Bu da kartlarınızın sizi zarara sokmadan, üstüne gelir sağlamanız için uygun bir araçtır. Güvenli şekilde, dünyanın dört bir yanında paykasa kartlar ile hiçbir çekinceniz olmadan işlem yapmanın avantajlarını yaşayın. Sitemizde kartlarımız orijinaldir.