ALIŞVERİŞTE SORUNSUZ DÖNEM BAŞLIYOR

İnternet alışverişi bazen kişilerin başına büyük sorunlar açabilmektedir. Ancak bu konuda her geçen gün yenilikler ortaya çıkmaktadır. Özellikle de kredi kartı kullanımı kişilerin başına dert açmaktadır. Çünkü bazı siteler kredi kartında yer alan bilgileri kötüye kullanmakta ve kişilerin dolandırılmasına neden olmaktadır. Artık bu tarz problemleri geride bırakmanın zamanı geldi. Çünkü Mobil ödeme paykasa sistemi ile sizde artık daha güvenli alışveriş yaparak kendinizi güvence altına alabileceksiniz. Paykasa ön ödemeli bir sistemdir. Birçok farklı tutarda kartı bulunmaktadır. Sizde bunlar arasından istediğiniz tutarı satın alabilirsiniz. Bu işlemden sonra size 16 haneli bir kod verilmektedir. Kartın üzerinde zaten herhangi başka bir bilgi bulunmamaktadır. Alışveriş esnasında da sadece bu kodu kullanarak alışverişinizi tamamlayabilirsiniz.

Mobil ödeme paykasa kredi kartı gibi sizden isim, soyisim, son kullanma tarihi gibi birçok özel bilgiyi istemez. Zaten kartta tek kullanımlık olduğu için satın alma işleminiz bittikten sonra kartın kullanımı da biter. O yüzden tek numara ile başka işlemler yapamazsınız. Bu da size güvenlik sağlamaktadır. Aldığınız kodu ilk siz görüp kullanırsınız daha sonrasında da işlevini kaybeder. Bu sayede dolandırıcılık işlemlerinin büyük ölçüde önüne geçilmektedir. Burada sizin dikkat etmeniz gereken nokta ise Mobil ödeme paykasa işlemleriniz için alacağınız kartı güvenilir ve satış yetkisi olan sitelerden almak olmalıdır.

İlgiyi fark eden kişiler sahte sitelerde açmaya başlamışlardır. Ama siz dikkat ederseniz bu konuda herhangi bir sorun yaşamazsınız. Karta sahip olduktan sonra gerisi çokta zor değildir. Oyun sitelerinde yapmanız gereken ödemeler için, şans oyunlarında ya da normal alışveriş sitelerinin ödeme noktalarında paykasa logosunu gördüğünüz her yerde ödemelerinizi güvenli bir şekilde paykasa yöntemi ile gerçekleştirebilirsiniz. Bugüne kadar bu ödeme aracı ile alışveriş yapıp sorun yaşayan kişi bulunmamaktadır. Sizde bilgilerinizi güvenmediğiniz sayfalarla paylaşmak ve sonrasında paranoyak olmak istemiyorsanız işlemlerinizi güvenli ve hızlı bir şekilde yapmak sizin elinizdedir. Yenilikleri takip etmek ve bunlardan yararlanmak sizin elinizdedir. Sizde zaman kaybetmeden güvenli alışveriş için ilk adımı atabilir ve  kendiniz için bir paykasa satın alabilirsiniz.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)