Alışverişlerde Ödeme Rahatlığı

Alışverişleriniz için her geçen gün yeni yöntemler ortaya çıkmaktadır. Bu da sizin daha güvenli bir alışveriş yapmanız için çalışmalar yapıldığını göstermektedir. Çünkü zaman içerisinde dolandırıcılar kredi kartı bilgilerine ulaşarak kişilere büyük sorunlar yaşatmışlardır. Ancak internet alışverişinin pratikliği, online oyunlardaki gerekli ödemeler yüzünden hiçbir zaman internet alışverişinden vazgeçemeyiz. Bu noktada da paykasa gibi yeni ve güvenli ödeme araçları ortaya çıkmaktadır. Birçok yerde kullanılan ve her geçen gün kullanıcı sayısını arttıran bu kart size güvenli alışveriş imkanı sunar. Banka hesabınızdan para aktararak sizde 16 haneli bir kart sahibi olabilirsiniz. Sonrasında istediğiniz meblalarda kart sahibi olabilirsiniz. Yapacağınız ödemelerde sadece bu 16 haneli kodu girmeniz yeterli olacaktır. Alışveriş için ekstra bilgi girmenize gerek yoktur.

Paykasa ile para çekme olanağı da sunan kart size birçok avantaj sağlar. Kartı aldığınız banka hesabına içinde kalan ya da harcamadığınız paykasa içerisindeki paraları aktarabilirsiniz. Paykasa ile para çekme ile gördüğünüz üzere kart sizi hiçbir zaman mağdur etmez. Size daha fazla avantaj sağlayacak kampanyalar üzerinde de kendisini geliştirmektedir. Zaten aidat ya da işlem ücreti bulunmayan kart birçok sitede size kullanım imkanı sağlar. Sizde rahat ve güvenilir bir şekilde alışverişlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca kartı alırken yapılan çekilişlerle ya da aldığınız tutarlar ile orantılı olarak bonus kazanma fırsatınızda bulunmaktadır.

İşte tüm bu paraları Paykasa ile para çekme ile geri hesabınıza aktarabilirsiniz. Bu kartı nasıl kullanacağınız tamamen sizin elinizdedir. Sizde alışverişlerinizde gereksiz ve özel bilgileri site ile paylaşmak yerine sadece bir kod ile tüm alışverişlerinizi daha güvenli hale getirebilirsiniz. Bunun için yapmanız gereken tek şey güvenilir bir siteden paykasa sahibi olmak olacaktır. Zaten alışveriş yapacağınız sitenin ödeme adımına geldiğinizde size hangi ödeme seçeneklerini sunduğunu göreceksiniz. Burada paykasa logosu bulunuyorsa ödemenizi sorunsuz şekilde gerçekleştirirsiniz. Sizde alışveriş ya da oyun tutkunuz yüzünden dolandırılmak istemiyor ve daha keyifli bir şekilde eylemlerinize devam etmek istiyorsanız paykasa ödeme yöntemi size tüm bu imkanları bir arada sunar.

SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)