ALIŞVERİŞİNİZE GÖRE TERCİHİNİZİ YAPIN

Paykasa Haberleri 13 Ekim 2017

İnsanların ihtiyaçları hiçbir zaman bitmemektedir. Ancak iş hayatından ya da yoğunluktan dolayı bazen ertelenmek zorunda kalmaktadır. Ama internet üzerinden alınan hizmetler ve yapılan alışverişlerin yaygınlaşması ile birlikte artık sizde zamanınızdan yemeden tüm işlemlerinizi halledebileceksiniz. Kredi kartınız yoksa ya da internette bilgilerinizi paylaşmak istemediğiniz için alışverişlerinizde sorun yaşıyor olabilirsiniz. Artık paykasa ödeme sisteminin her geçen gün yaygınlaşması ve gelişmesi ile internet alışverişlerinizde güven altına alınmaktadır. Bu kart sayesinde eskiden yarım sayfa paylaşmak zorunda olduğunuz bilgilerden kurtularak hem zaman kaybını engelleyebilir hem de bilgilerinizin kötü insanların eline geçmesine mani olabilirsiniz. Paykasa kart fiyatları konusunda da herhangi bir tereddüt yaşamazsınız.

Aksine diğer kredi kartlarının aksine yıllık aidat ücreti, işlem ücreti, gecikme faizi gibi birçok yükten kurtulursunuz. Paykasa kart fiyatları çok çeşitlilik göstermektedir. Alışveriş yapacağınız miktarlarda birçok kart seçeneği bulunmaktadır. Sizde bu seçenekler arasından dilediğiniz tutarı seçebilirsiniz. Alacağınız kartlar ön ödemeli olduğu için istediğiniz tutarı seçtiğinizde size 16 haneli kod yollanacaktır. Bu kod ile istediğiniz alışverişi en hızlı ve güvenilir şekilde tamamlayabilirsiniz. Kartın üzerinde bulunan numara tek kullanımlık olduğu için her alışverişte kartın numarası da yenilenmektedir. Bu sayede kart bilgilerinizi kimseyle paylaşmak zorunda kalmazsınız. Dolandırıcılardan kendinizi korumuş olursunuz. Bilgileriniz her daim sizde saklı kalmaktadır. Ayrıca 1 dakikalık alışveriş için uzun dakikalar süren bilgi doldurma işlemlerinden de kurtulursunuz.

Paykasa kart fiyatları sizin için değişik opsiyonlar sunmaktadır. Sizde tek kullanımlık kartlarınızı ihtiyacınız dahilinde alarak hemen kullanabilirsiniz. Kartı aldığınız anda kart aktif hale gelmektedir. Sizde oyununuzu ertelemeden aynı yerde beklemeden ödemelerinizi gerçekleştirerek daha hızlı şekilde ilerleyebilirsiniz. Size sunulan birçok imkan bulunurken kart bilgilerinizi sahte sitelere paylaşmaktan vazgeçmelisiniz. Paykasanın size sunmuş olduğu güvenli alışveriş imkanından sonuna kadar yararlanabilirsiniz. Alışverişlerinizde artık en uzun kısmı kaplayan bilgi doldurma ve para ödeme adımlarını en alt seviyeye indirerek kendinize kolaylık sağlayabilirsiniz. Ayrıca güvenilir bir alışveriş yaptığınız konusunda aklınızda herhangi bir soru işareti kalmayacaktır. Sizde tüm problemlerden kurtularak işlemlerinizi daha da güvenli hale getirebilirsiniz.Paykasa sayesinde artık bu mevcuttur.