90 Euro Jeton Kart

90 Euro Jeton Kart

Euro halindeki paketler şeklinde satılan Jeton kart, alışverişte gücen içinde olmanızı sağlayacaktır. Kartın dijital pin kodlarından oluşan ön ödemeli sistemi sayesinde harcamalarınızda yalnızca bu pin kodları devreye girer ve kişisel bilgileriniz asla üçüncü şahıslarla paylaşılmaz. Sitemizden alacağınız 90 Euro Jeton kart sayesinde keyifli alışverişler yapabilirsiniz. Dilerseniz bu rakamı 10000 Euro’ya kadar çok farklı rakamlarda artırmanız da mümkündür.

Bütçenizi Daha Kolay Kontrol Edersiniz

90 Euro Jeton Kart almanız halinde bütçenizi dilediğiniz gibi kısıtlamış olacağınızdan yapacağınız alışveriş de bu rakamın üzerine çıkamayacaktır. Eğer daha fazla paraya ihtiyaç duyarsanız sitemizden hemen yeni bir yükleme yapabilirsiniz. Ayrıca kartınızda yaptığınız harcamadan kalan paranız varsa onu da hemen banka hesaplarınıza aktarmanız mümkündür.

Kolay Yükleme İşlemleri

Para yüklemesi sitemizden yapılmakta ve sadece birkaç dakikanızı almaktadır. 90 Euro Jeton kart almak için banka havalesi veya EFT yapmanız yeterli olacaktır. İşlemleriniz de son derece güvenlidir ve kişisel bilgileriniz asla başka kişilerle paylaşılmaz. Her konuda canlı destek hattımızdan bilgi alabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
90 Euro Jeton Kart 443 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)