90 Euro Cashixir Kart

90 Euro Cashixir Kart

Cashixir kart ile tüm alışveriş hayatınız bir anda değişecek. Tabi ki sanal ortamda yani internet üzerinde gerçekleşen alışverişlerinizi kast ediyoruz. Tüm dünyada internetten alışveriş yaparken kullanılan kart ve kişisel bilgilerin kötü niyetli insanların eline geçmesinden duyulan endişeyi ortadan kaldıran bu kart sizin de hayatınızı değiştirecek. Sitemize girip siz de 90 Euro Cashixir kart alarak hemen bu avantajlı dünyadan yararlanmaya başlayabilirsiniz.

Sayısız Fayda Sağlayacaksınız

90 Euro Cashixir kart alarak öncellikle evlerinize gelen ekstrelerden tamamen kurtulacaksınız ve bu özel bilgiyi kimseyle paylaşmak zorunda kalmayacaksınız. Bankalara kartlarını kullandığınız için ödediğiniz yüksek komisyonlardan da artık kurtulacaksınız. Sayısız avantajın sizi beklediği Cashixir dünyasına adım atmak için sadece EFT veya havale yolu ile 10 Euro ile 10000 Euro aralığında istediğiniz miktarda yükleme yapmayı seçebilirsiniz.

Canlı Destek Hattımızla Görüşebilirsiniz

90 Euro Cashixir kart almak için canlı destek hattımızla her gün istediğiniz saatte konuşabiliri, kart başvurusu yapabilir veya kartla ilgili her türlü bilgiyi alabilirsiniz. Kartınıza yükleme yapabilir ve kalan paranızı bozdurarak hesabınıza aktarabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
90 Euro Cashixir Kart 433 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)