80 Euro Paykasa Kart Satın Al

Paykasa Haberleri 16 Kasım 2017

Çağın hızına ayak uydurmak lazım. İnternet ve teknolojinin at başı giden beraberliği herkesi mutlu ediyor çünkü hayatımız gerçekten kolaylaşıyor. Bu sektörde de diğerlerinde olduğu gibi kolaylıklar olduğu kadar zorluklar ve tuzaklar yok değil. Her yenilikte dolandırıcılar mutlaka iş başına geçiyorlar ve sanal alemde alışveriş yapan kişilerin bilgilerini çalmak, paralarını almak için çeşitli tezgahlar düzenliyorlar. Pek çok kişi alışveriş esnasında kart bilgilerini girdiği için güvenliğinden endişe ediyor ve bu nedenle stres yaşıyorlar. 80 Euro Paykasa dolandırıcıların oyunlarını bozan bir ön ödeme sistemi olduğundan artık kişilerin kafaları daha da rahat. İnternette alışveriş yapmak Paykasa ile hem çok hızlı, hem konforlu, hem ucuz. Özellikle kredi kartı veya banka kartı kullananlar alışveriş esnasında yüksek komisyon değerleri ödüyorlar. Bir de aracı firmaların aldığı komisyon tutarları eklenince toplamda kişileri rahatsız eden miktarlar ortaya çıkabiliyor.

80 Euro Paykasa alarak komisyon ücretini son derece cüzi rakamlara indirebilir ve diğer komisyon tutarlarından da kurtulabilirsiniz. Euro cinsinden yükleme yapılan karta TL olarak da para eklenebiliyor ki bu tamamen kişiye kalmış. Siz de Paykasa kart başvurunuzda hangi şekilde para yükleyeceğinize ve limitinizin ne kadar olacağına karar vererek ona göre hareket edebilirsiniz. Kartınızı alırken ödeme yapacağınız kredi kartı, banka kartı bilgileriniz kesinlikle başkaları ile paylaşılmaz ve güveliği sağlanır. Özellikle kart alırken bu anlamda en güvenirli siteyi seçmeniz büyük önem taşımaktadır.

Kartın içine yüklenen para dışında herhangi bir bilgi söz konusu değildir. Yani kartınız sadece PIN kodlarından oluşur ve bu kodlar benzersiz olduğu için kart sadece size özeldir ve başka bir bilgi alışverişte kullanılmaz. Tüm ödemeleriniz bu kodlar sayesinde yapılacağı için de kafanız rahat olur. 80 Euro Paykasa kullanarak alışverişlerdeki güvenliğinizi kendiniz de kontrol edebilirsiniz. Üstelik limit belirleme özelliğinden ötürü harcamalarınıza da çeki düzen vermeniz kolay olur. Yani o gün ne kadar alışveriş yapacaksanız güncel kur üzerinden o kadar Euro yükleyebilirsiniz. Unutmamanız gereken şey kartınızın tek kullanımlık olduğu ve kullandıktan sonra geçerliliğinin sona erdiğidir.