80 Euro Jeton Kart

80 Euro Jeton Kart

Alışverişleriniz kabusa dönüşmesin. İnternet üzerinde kredi kartı veya banka hesap numaralarınızı artık paylaşmak zorunda değilsiniz. Üçüncü kişilerin eline geçmesinden korktuğunuz kişisel verileriniz artık jeton kart ile tamamen güvende olacak. Avrupa ve Amerika’da yaygın kullanılan ön ödemeli karta siz de hemen web sitemiz üzerinden sahip olabilirsiniz. Hemen 80 Euro jeton kart veya daha fazla, daha az tutarlarda yükleme yaparak kartınızı kullanmaya başlayabilir ve siz de arkanıza rahatça yaslanabilirsiniz.

Hızlı ve Basit Kullanım

Jeton kartınızın için seçmek istediğiniz yüklemeyi fiyat listemize bakarak belirleyebilirsiniz. Dilediğiniz oranda yükleme yapabilir ve günlük fiyat kurları ile belirlenmiş olan, 10, 30 veya 80 Euro Jeton kart yükleyebilir, ihtiyacınız doğrultusunda bu rakamı daha da fazla artırabilirsiniz. Son derece hızlı ve basit adımlarla birkaç dakika içinde kartınız kullanıma hazır olacaktır.

Canlı Destek Hattımızla Görüşün

Jeton kart almak, yükleme yapmak veya kartınıza kalan parayı bozdurma işlemleri için günün her saatinde canlı destek hattımızla irtibata geçebilirsiniz. Her konuda rahat edeceğiniz ön ödemeli kartınızla artık güvenlik içinde alışveriş yapacak, 80 Euro Jeton kart gibi istediğiniz gibi harcamalarınızı kontrol edebileceksiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
80 Euro Jeton Kart 394 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)