75 Euro Otopay Kart

75 Euro Otopay Kart

Ön Ödeme Sistemli Otopay Kart:

Otopay kart, ön ödeme sistemi kapsamında yer alan güvenli bir online ödeme yöntemidir. Ön ödemelidir, çünkü, öndelikle Euro üzerinden olan kartların bedeli ödenir,bundan sonra kart satın alınır. Bilgileri alınır ve kullanılır. Örneğin, 75 Euro otopay kart alındığından, bu bedel alıcıya ödenir, bundan sonra kartın kullanılması için gerekli bilgileri alınır ve online ortamda ne zaman istenilirse kullanılır. Bu kartların kendilerine ait ve tek kullanımlık pin numaraları bulunmaktadır. Pin numarası kartın kullanılması için yeterlidir ve başka hiçbir bilgi kullanılmaz. Bu şekilde son derece yüksek bir güvenlik oluşmaktadır. Bu durum, internet ortamında güvenli olarak para transferlerinin olmasını sağlamaktadır.

Kartlar Orijinal Olarak Sitemizden Alınabilir:

İhtiyaç oranında, 10 Euro’dan 5000 Euro’ya kadar Otopay kartlarınızı, üye olarak sitemizden içiniz rahat şekilde, uygun fiyatlarla satın alabilirsiniz. İstediğiniz kart bedelini seçebilirsiniz. 75 Euro otopay kart almak isterseniz, bu kartın TL üzerinden satış bedeline bakınız. Sitemizde, tüm kartların listeli şekilde dökümlerini göreceksiniz. Buradan, 75 Euro otopay kart ya da diğer kart seçeneklerini alabilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
75 Euro Otopay Kart 395 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)