75 Dolar Astropay Kart

75 Dolar Astropay Kart

Bilgilerini internetten alışveriş yaparken çaldıran insanlardan biri olmamak için siz de yeni nesil ön ödemeli kartlar kullanmaya başlamalısınız. Kendinizi hem stresten, hem de kötü niyetli insanlardan bir çırpıda uzak tutmanız için sadece 75 Dolar Astropay kart kullanmanız yeterli olacaktır. Ön ödemeli kartınızda kimlik verileriniz olmayacağı için de gönül rahatlığı içinde her türlü sanal mağazada saniyeler içinde ödeme yapmış olur, kimlik bilgilerinizi de kullanmazsınız. Bu konfora sahip olmak için hemen sitemize üye olun.

Alışverişin Yeni yüzü

75 Dolar Astropay kart kullandığınızda alışveriş dünyasının yeni yüzünü keşfedeceksiniz. İnternet üzerinden konforlu alışverişler yapmanın hiç de zor olmadığını anladığınızda artık kredi kartları ile sınırı zorlayıp, bütçenizi kabartma tehlikeniz de ortadan kalkacak. Çünkü karta sahip olduğunuz veya ihtiyacınız olduğu kadar pars yatırarak kendinize hakim olmayı da öğrenebilirsiniz.

Pin Kodunuz Size Özeldir

Teknolojinin en ileri boyutunu kullanan ön ödemeli kartın üstündeki pin kodu benzersiz olduğundan sizden başkasında bu kartın aynısı bulunmaz. 75 Dolar Astropay kart tek kullanımlıktır. Karttaki tutarı harcadığınız an kart bir daha kullanılamaz ve bu da riskleri yok eden bir durumdur.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
75 Dolar Astropay Kart 295 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)