70 Euro Paykasa

Paykasa Haberleri 14 Kasım 2017

İnternet üzerinden kredi kartını kullanarak alışveriş yaptığı için pek çok sıkıntı yaşayan, bilgilerini çaldıran çok fazla insan var. Ne yazık ki teknolojinin iyi yanları kadar güvenlik açıklarına da her gün bir yenisi ekleniyor. İndirim fırsatlarını kaçırmamak isteyenler veya alışveriş tutkularını doyasıya yaşamak isteyenler için artık 70 Euro Paykasa var ve güvenlik konusunda duyulan ihtiyacı fazlasıyla karşılıyor. Sanal alemde kişisel verileri, bilgileri kullanmadan alışveriş yapabilmenin en iyi yolu bu karta sahip olmaktan geçiyor. Teknolojiyi kullanan kart ön ödemeli bir sisteme sahip olduğu için karttaki limit kadar harcama yapılıyor ve bu miktar henüz kart alınırken yüklendiği için internette ekstra bir ödeme yöntemi seçmek zorunda kalınmıyor.

70 Euro Paykasa kullananların hepsinin kafası rahat çünkü biliyorlar ki kart onların kişisel ilgilerini depolayan bir yöntem değil. Yalnızca ön ödemeli şekilde çalışıyor ve kodlama sistemi esasına dayalı olduğundan da riski yok. Kartların üzerindeki 16 haneli PIN kodları tüm dünyada farklı olduğu için alınan kartın kodlarının çakışma ihtimali de yok. Tabi ki burada dikkat edilmesi gereken bir husus olarak, bazı dolandırıcı sitelerin kişilere Paykasa kart satarken kullanılmış PIN kodları gönderdiğidir. Bu hususta yapılacak şey doğru reseller firması ile iletişime geçildiğinden tam olarak emin olmaktır. Herkesin güven içinde alışveriş yaptığı pek çok firma var.

Kendinizi kredi kartı kullanırken strese sokmayın. Kredi kartlarınız, banka kartlarınız bırakın cüzdanlarınızda kalsın. Siz 70 Euro Paykasa alarak kendinizi rahatlatın ve dolandırıcıların tuzağına düşmeyin. Doğru web sitesindeki canlı destek hattıyla irtibata geçin ya da müşteri temsilcileri ile görüşün ve kartınızı alın. Dilediğiniz miktarda yükleme yapın. İster Euro cinsinde, isterseniz TL bazında yükleme yapabileceğiniz kartınızı hemen binlerce site üzerinde kullanmaya başlayın. Kart ödemenizi yaparken de pek çok seçeneğe sahip olacaksınız. Örneğin kredi kartı kullanabilir veya nakit ödeme de yapabilirsiniz. Her şekilde sonuçtan memnun kalacaksınız çünkü güvenliğinizi hiçbir şekilde tehdit altında hissetmeyecek ve indirimleri de kaçırmadan kolay, hızlı alışveriş yapacaksınız. Limitleriniz yetersiz olduğunda limit artırımınızı bir sonraki kart alışınızda da yapabilirsiniz.