70 Euro Jeton Kart

70 Euro Jeton Kart

Gelin sizi dünyanın en basit ve güvenilir ödeme yöntemi ile tanıştıralım. Tüm dünyada olduğu gibi siz de jeton kart kullanarak kendinizi güvende tutabilirsiniz. Ön ödemeli bir siteme sahip olan kart sayesinde zevk dolu ve tabi ki kafanız rahat şekilde online alışveriş yapmanız mümkün olacaktır. 70 Euro jeton kart satın alabileceğiniz sitemizdeki fiyat listeleri de her zaman günceldir.

Doğru Yerdesiniz

Alışveriş dendiğinde herkes gibi siz de aklınızda soru işaretleri kalsın istemiyorsanız sitemize girip hemen 70 Euro jeton kart alabilir, böylece kendinizi güvenli alışverişin kollarına bırakabilirsiniz. Kişisel bilgileriniz bundan böyle tamamen güvence altında olacaktır. Kartınızda yüklediğiniz para miktarı dışında herhangi bir bilgi de olmayacaktır.

Anında İşlem

Sitelerde ödeme yaparken geçen süreyi artık unutun. 70 Euro jeton kart sayesinde alışverişleriniz de oldukça hızlı şekilde sona erecektir. Üstelik hiçbir bilgiye gerek duymadan, sadece ön ödemeli kartınızla her yerden, dilediğiniz kadar alışveriş yapabilirsiniz. Tek kullanımlık olan kartınızı yenilemek için sitemizdeki canlı destek hattımızla irtibata geçebilir ve yeni yükleme yapabilrisiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
70 Euro Jeton Kart 348 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)