70 Euro Cashixir Kart

70 Euro Cashixir Kart

Güvenliğiniz her şeyin üstündedir ve siz de kendi güvenliğinizden sorumlu olmalısınız. İnternette yaptığınız alışverişlere dikkat etmeli ve özellikle kişisel bilgilerinizin üçüncü kişilerle paylaşılmadığından emin olmalısınız. Alışveriş yaparken kendinizi çok da emniyette hissetmiyorsanız Cashixir kart alın. Farklı tutarlarda yükleme yapabileceğiniz için o gün ne kadara ihtiyaç duyuyo0rsanız o tutarda para yükleyin. Örneğin 10 Euro ya da 70 Euro Cashixir kart alabilir, bu rakamı gönlünüzce artırabilirsiniz.

Kartta Kalan Parayı İade Alabilirsiniz

Pek çok kişinin aklına gelen sorulardan biri de, karta yüklenen paranın hepsi harcanmadığında ne olduğudur. Bu durumlarda kalan parayı belirlediğiniz banka hesabınıza hemen havale edebilirsiniz. Bu konuda canlı destek hattımız da size yardımcı olabilir. Sadece birkaç dakika içinde karttaki paranızın hesabınıza aktarılması gerçekleşecektir. Mesela 70 Euro Cashixir aldığınızda kalan para olursa hemen o parayı bozdurabilirsiniz.

Güncel Fiyatlardan Yararlanın

Bazı sitelerden çok yüksek rakamlara satın alabileceğiniz kartınızı web adresimizden en makul rakamlara edinebilirsiniz. 70 Euro Cashixir kart alırken banka havalesi yapabilrisiniz veya EFT ile de işlemlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

Ürün Adı Tutar (₺) Stok Satın Al
70 Euro Cashixir Kart 340 ₺ CANLI DESTEK
Paykasa
Güvenilir paykasa Firması
Kurpay.com Türkiyenin Resmi Bayisidir
SORULARINIZ MI VAR?
Ön ödemeli kart kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur. Yardım & İletişim

Ürün Sepete Eklendi

SEPETE GİT (0)