60 Euro Paykasa

60 Euro Paykasa

 

 

Bir karttan beklenilen şeylerden biri de ve hatta en önemli özellik güvenli olmasıdır. Herkes bu kartla internette alışveriş yapılıyorsa güvenlik çok ciddi bir mesele haline gelir. Dünyanın her yerinde e-ticaret sitelerinin yaygın şekilde kullanılıyor olması ve teknolojiden yararlanmayı seçen kişilerin sanal alışveriş hacmini çılgın rakamlara yükseltmesinden sonra elbette bazı olumsuzluklar da meydana geldi. Paykasa kart pek çok internet dolandırıcısından sizi kurtarmak için tasarlanmıştır. Dünyadaki alışveriş konusunda en güvenilir kartlar arasında ilk sırada yerini alan Paykasa kart artık ülkemizde de alışveriş seven kişilerin gözdesi durumuna geldi. Kredi kartı, kimlik bilgisi veya banka hesabı gibi çok önemli hatta hayati bilgilerin kötü niyetli kişilerin eline geçmesini engelleyen kartı almak dakikalar sürüyor.

Güvenliğiniz Paykasa ile Yükselir

Kartın üzerinde 16 haneli bir PIN kodu bulunur ki bu kod hem alışverişinizin yapılmasına olanak sağlar, hem de kartınızın benzersiz olduğunun kanıtıdır. Aynı kartı iki kere kullanmak söz konusu olmadığından size ait PIN kodu bir başkasında da olamaz ve bu da güvenliğiniz için çok önemli bir detaydır. Örneğin 60 Euro Paykasa aldığınızda ödemeleriniz bu kodlarla yapılır ve herhangi bir kişisel bilginiz kullanılmaz.

Kişisel Bilgileriniz Tamamen Güvende

Alışverişlerinizde ön ödemeli 60 Euro Paykasa kullanarak kendinizi güvende hissedeceksiniz çünkü kartınızı kullandıktan sonra geçerliliği sona erer. Yani çalınacak veya kaybolacak diye gereksiz endişelere kapılmanız yersizdir. Bu arada eğer kartınızı kullanmadan PIN kodunuzun bir başkasının eline geçtiğini düşünüyorsanız hemen canlı destek birimimizle iletişime geçmelisiniz.

Müşteri Temsilcilerimizle Görüşüp Kartınızı Hemen Alın

Paykasa satın alma işlemlerinin çok uzun sürdüğünü düşünüyorsanız yanılıyorsunuz. Toplamda en fazla 15 dakika bir zaman içinde kartınızı alabilirsiniz. Yapmanız gereken şey önce limitinizi belirlemek. Örneğin 60 Euro Paykasa almaya karar verdiniz. O zaman hemen canlı desteği arayın. Ödemenizi yapın ve yaptığınız ödemeyi temsilcimize gönderin. Size yollanan linkten PIN kodunuzu alın ve artık Paykasa sahibi biri olun. Hepsi bu kadar.

Daha detaylı bilgi almak için veya işlemlerinizde online destek almak adına hemen müşteri hizmetlerimizle görüşmek için buraya tıklayabilirsiniz.

Sorularınız mı var?

Paykasa kullanımı ile ilgili sorularınız mı var veya daha fazla bilgi mi almak istiyorsunuz? Müşteri Hizmetleri ekibimiz size memnuniyetle yardımcı olur.

Ürün Sepete Eklendi

Sepete Git (0)